Zákerná choroba, naháňačka ako z akčného filmu a veľa lásky: Justin Bieber ťa novou skladbou dojme k slzám

Justin Bieber v novom klipe.

Justin Bieber predstavil emotívnu novinku (Zdroj: youtube.com/Justin Bieber)

#Justin Bieber patrí medzi umelcov, ktorým pasuje mnoho žánrov. Pomerne pravidelne zásobuje svet novou hudbou a už o niekoľko dní sa dočkáme aj nového albumu. Bieber označil ako dátum vydania 19. marec a prezradil, že ponesie názov Justice (Spravodlivosť). ,,V čase, keď je na tejto zlomenej planéte toľko zla, všetci túžime po uzdravení a spravodlivosti pre ľudstvo,“ napísal vtedy Justin na Instagram.


VIDEO Justin Bieber je späť: Vypočuj si jeho najnovší hit Yummy spolu s bláznivým videoklipom


Pred niekoľkými dňami vydal emotívnu skladbu Hold On. Spolu s ňou predstavil aj videoklip, ktorého réžie sa ujal Colin Tilley. A ide o poriadne silný videoklip, ktorý nejedného človeka dojme k slzám. Viacerí fanúšikovia ho prirovnávajú k filmu a umelcovi vyjadrujú veľkú podporu.

V klipe si Justinovu partnerku zahrala Christine Ko a mix policajnej naháňačky ako z akčného filmu, prepadu banky, diagnostiky zákernej choroby a romantických scén je zmesou, ktorá ašpiruje na videoklip roka. Viacerí pritom poukazujú aj na to, aký pokrok Bieber počas rokov spravil. Už viac nie je chlapcom, ktorý naspieval pieseň Baby. Je mužom, ktorý prostredníctvom svojich skladieb prebúdza u ľudí najrôznejšie emócie.

Páči sa ti nová skladba Hold On?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/Justin Bieber
Odporúčame