VIDEO Justin Bieber je späť: Vypočuj si jeho najnovší hit Yummy spolu s bláznivým videoklipom

Justin Bieber. Zdroj: YouTube/Justin Bieber

#Justin Bieber sa po pomerne dlhej pauze (od jari minulého roku) vracia na scénu. Dlho sa nevedelo, kedy sa vráti, no teraz je už jasné, že čakanie sa končí. Bez ohľadu na to, čo si myslíš o jeho tvorbe, rok 2020 bude rozhodne z veľkej časti patriť práve jemu. Len pred pár dňami sa svet dočkal nového songu Yummy, ktorý bude aj na jeho novom albume.

Bláznivý videoklip a chytľavá hudba dokážu zaujať, horšie je na tom už samotný text. Úprimne nevieme, čo ním chcel Bieber povedať, no za spomenutie stojí, že ho venoval svojej manželke, nehovoriac už o tom, že na jeho písaní sa podieľalo až päť ľudí (Justin Bieber, Ashley Boyd, Daniel Hackett, Jason „Poo Bear“ Boyd a Sasha Sitora). Proti gustu však žiaden dišputát.

Okrem vyššie spomínaného albumu chystá veľké turné, počas ktorého za takmer pol roka navštívi množstvo amerických miest. Aby toho nebolo málo, dočkať by sme sa mali aj nového dokumentu, ktorý bude mapovať jeho obdobie do návratu na hudobnú scénu. Tešíš sa na jeho novú tvorbu? Čo hovoríš na nový song?

Zdroj: hashtag.sk, YouTube
Odporúčame