Prečo o tom hovorí toľko ľudí? Pozri si porovnanie Justice League, toto všetko zmenil Zack Snyder vo svojej verzii filmu

Porovnanie scén Justice League z roku 2017 a roku 2021.

Pozri si porovnanie scén z dvoch verzií filmu Justice League (Zdroj: youtube.com/HBO Max)

#Zack Snyder’s Justice League, ktorú určite poznáš aj pod názvom Snyder Cut, je vylepšenou verziou Justice League z roku 2017.  Aspoň takto to interpretujú fanúšikovia filmu, pre ktorých bolo jeho vydanie skutočným, dlho očakávaným sviatkom. Na režisérsku stoličku v tomto prípade zasadol Zack Snyder a aj keď príbeh ostal rovnaký, forma filmu sa zmenila.


RECENZIA Zack Snyder si vydupal svoje: Ako dopadla jeho verzia Justice League?


Snyder Cut predstavil nielen predĺženú podobu tohto diela, ale použil aj niektoré pôvodne nepoužité scény. Navyše, niektoré scény režisér dotočil. Všetko spolu samozrejme dokonale ladí a vytvára to jeden celistvý (aj keď naozaj dlhý) príbeh. Na YouTube sa samozrejme hneď objavili reakcie priaznivcov aj kritikov. A niektorí sa venovali naozaj každému detailu.

Zack Snyder vytvoril podľa zverejnených scén bok po boku omnoho tmavší film a fanúšikovia sa zhodujú, že vďaka novej atmosfére vyzerajú lepšie aj kostýmy. Porovnanie odhalilo presné rozdiely – kde sa čo pridalo a pri čom sa emócie zintenzívnili. Jeden človek dokonca napísal, že zabudnúť na originálnu verziu bolo veľmi ľahké. Keď však sledoval Snyder Cut, mal pocit, že vidí úplne nový film a páčilo sa mu to.

Ako si na tom ty a Justice League? Ktorú verziu preferuješ?

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com
Odporúčame