Toľko zlomených kostí by si mať nechcel! Ani týždne od nehody nezostáva Jeremy Renner povesti superhrdinu nič dlžný

herec Jeremy Renner v aute

Jeremy Renner ďakuje za slová podpory potom, čo ho začiatkom roka prešiel vlastný – takmer 6,5 tonový snežný pluh (Zdroj: Commons Wikimedia/Josh Jacks)

#Po vážnej nehode, ktorú utrpel hneď v prvý deň nového roka, nezostáva Jeremy Renner povesti superhrdinu nič dlžný. Keď ho pri odpratávaní kalamitnej snehovej nádielky neďaleko jeho domu v Tahoe, prešiel vlastný snežný pluh, niekoľko dní po prevoze do nemocnice strávil v kritickom stave.
Po týždňoch strávených na nemocničnom lôžku, sa herec momentálne zo zranení následkom incidentu zotavuje už v domácom prostredí a pokračuje v zdieľaní svojich najnovších pokrokov liečby.

Pri nehode so snežným pluhom si zlomil viac ako 30 kostí

Renner, známy ako Hawkeye z marvelových Avengerov, sa len pred niekoľkými dňami opäť ozval cez svoje sociálne siete, aby sa s fanúšikmi podelil o najnovšie detaily. Ako sám na svojom instagramovom profile prezradil, pri vážnej nehode snežného pluhu, si zlomil viac ako 30 kostí a informáciu podporil záberom, na ktorom možno vidieť, ako rehabilituje s fyzioterapeutom.

„Týchto, viac ako 30 zlomených kostí sa zahojí a zosilnie, rovnako ako sa prehĺbi láska a puto s rodinou a priateľmi,“ napísal herec na Instagrame a nezabudol poďakovať ani fanúšikom za ich podporu: „Chcem poďakovať VŠETKÝM za ich správy a ohľaduplnosť voči mojej rodine a mne…Veľa lásky a uznania vám všetkým.“

Reakcie a komentáre plné podpory od mnohých známych hereckých osobností, nenechali na seba dlho čakať, vrátane aj od kolegov z Marvelu – Chrisa Hemswortha a Chrisa Evansa.
„Si šampión, kamoš! Milujeme ťa,“ napísal Hemsworth, zatiaľ čo Evans reagoval aj vtipnou otázkou „Skontroloval vôbec niekto ten snežný pluh???“ keď zľahka ironickou poznámkou poukázal na odolnosť superhrdinu.

Nehoda, ktorá ovplyvnila aj marketing uvedenia seriálu

Vzhľadom k citlivosti udalostí súvisiacich s nehodou boli upravené aj marketingové plagáty na podporu uvedenia druhej série kriminálneho seriálu „Mayor of Kingstown“ s Jeremy Rennerom v hlavnej úlohe. Keďže zhodou okolností bola jeho postava na plagátoch k pokračovaniu seriálu zobrazená so značne ošúchanou tvárou v alarmujúco podobnom stave ako jeho skutočná tvár, ktorú priamo z nemocničného lôžka zverejnil krátko po nehode, Paramount+ dal na propagačných plagátoch krvavé rany, z úcty k Rennerovi a jeho uzdraveniu, odstrániť.

Je to tak možno prvá marketingová kampaň, ktorá si vyžiadala úpravu z iných dôvodov ako tragédia alebo škandály. Po nehode so snežným pluhom „každý je citlivý na Jeremyho,“ povedal pre The Hollywood Reporter Hugh Dillon – spolutvorca seriálu.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame