Po desivej nehode prichádzajú nové správy: Jeremy Renner poslal odkaz z nemocničného lôžka

herec Jeremy Renner a snežný pluh v pozadí

Jeremy Renner poslal fanúšikom prvé správy po nehode so snežným pluhom (Zdroj: @jeremyrenner )

#Správa, ktorá v úvode týždňa zaplavila médiá po celom svete – Jeremy Renner, americký herec známy najmä vďaka úlohe v marvelových Avengeroch, mal vážnu nehodu. Zranil sa pri odpratávaní snehu na svojom ranči pri jazere Tahoe v pohorí Sierra Nevada. Hollywoodska hviezda sa po prevoze vrtuľníkom do nemocnice nachádza v kritickom, ale stabilizovanom stave. Tento príval prvých šokujúcich informácií o nehode vystriedali už čerstvé správy priamo od samotného herca.

Po vážnej nehode „Hawkeye“ zverejnil prvé nemocničné selfie

Ostrieľaný člen superhrdinského tímu Avengerov sa stal obeťou tak trochu kurióznej nehody. Pri odpratávaní veľkého množstva snehu na súkromnej horskej ceste, ktorý po snehovej búrke v danej oblasti napadol na prelome rokov, ho nešťastnou náhodou prešiel vlastný – najmenej 6,5 tony vážiaci – snežný pluh.

Jeremy Renner na svojom instagrame poďakoval fanúšikom za podporu a po štyroch dňoch od nehody, zverejnil prvé „modrinové“ selfie zo svojho nemocničného lôžka, kde sa zotavuje z vážnych poranení hrudníka a ďalších zranení ortopedického charakteru.

„Ďakujem všetkým za milé slová. Som ešte príliš zmätený, na to aby som mohol písať. Ale všetkým vám posielam veľa lásky.“

Prvé bližšie detaily o nehode sú už známe

„Zdá sa, že Renner bol vážne zranený, keď ho zrazil jeho vlastný snežný pluh po tom, čo ho použil na vyslobodenie vozidla riadeného členom rodiny, ktoré na Nový rok uviazlo v takmer metrovom čerstvo napadanom snehu“ uviedol Darin Balaam – šerif nevadského okresu Washoe, ktorý vyšetruje okolnosti nehody.

„Vyšetrovanie ďalej prebieha, ale neexistujú žiadne známky cudzieho zavinenia, ani náznaky, že by Renner bol v čase nehody pod vplyvom omamných látok.“ Ako šerif ďalej dodal „v tomto bode vyšetrovania… sme presvedčení, že ide o tragickú nehodu.“ Po vyslobodení uviaznutého vozidla, Renner vystúpil zo snežného pluhu, aby sa porozprával so svojím príbuzným. Prázdny snežný pluh sa vtedy začal pohybovať. Aby ho zastavil v ďalšom pohybe, usiloval sa dostať späť na sedadlo vodiča, ale spadol a snežný pluh ho prešiel.

Zimná rozprávková krajina

Jeremy Renner ešte v decembri 2022 zdieľal na Twitteri fotografiu, pri ktorej napísal „Sneženie v Lake Tahoe nie je sranda“ a otagoval ju ako #WinterWonderland.

Ako sám v minulosti uviedol, túto oblasť si vybral, pretože preňho bola tým správnym miestom. Má majestátnu scenériu a jemu a rodine umožňuje často lyžovať.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame