Frekventovaný úsek diaľnice D3 bude do konca augusta uzatvorený: Dôvodom je nakrúcanie populárneho amerického seriálu

Jack Ryan sa bude nakrúcať na slovenskej diaľnici D3

Jack Ryan sa bude nakrúcať na slovenskej diaľnici D3 (Zdroj: Amazon Studios)

#Ak si plánoval vydať sa niekam po kysuckej diaľnici D3, radšej svoje plány rýchlo zmeň. Až do konca augusta bude tento úsek vrátane tunelov Svrčinovec, Poľana a Považský Chlmec uzatvorený. Na slovenskú diaľnica totiž zavítalo nakrúcanie amerického seriálu Jack Ryan z produkcie Amazon Prime Video.

Aktuálne sa produkcia seriálu sústredí na nakrúcanie tretej série, ktorá zavíta aj do susedného Česka a Maďarska. Projekt podporil aj Slovenský audiovizuálny fond. Nakrúcanie sa slovenskej D3 by malo trvať sedem až desať, v závislosti na náročnosti scén. Úsek bude znova otvorený od 1. septembra.


Ryan Gosling, Chris Evans či Orlando Bloom: Prahu zaplavili slávne osobnosti, stretnúť ich môžeš kdekoľvek


Jack Ryan je populárny akčný americký seriál, ktorý môžeš sledovať na Amazone. V hlavnej úlohe vystupuje John Krasinski (režisér, scenárista a herec z Tichého miesta) ako analytik CIA, ktorý sa po odhalení pochybných bankových prevodov rozhodol vydať do terénu. Seriál sa začal vysielať už v roku 2018.

Ide o jednu z najväčších hollywoodskych akcii, aké sa na Slovensku kedy nakrúcali. Poznáš ešte nejaké hollywoodske filmy či seriály, ktoré sa u nás produkovali? A si fanúšikom Jacka Ryana?

Zdroj: hashtag.sk, filmneweurope.com, TASR
Odporúčame