Ryan Gosling, Chris Evans či Orlando Bloom: Prahu zaplavili slávne osobnosti, stretnúť ich môžeš kdekoľvek

Chris Evans

Chris Evans momentálne natáča v Prahe film The Gray Man (Zdroj: Twitter/The Gray Man News)

#Aj ty si vždy túžil aspoň na malú chvíľu nakuknúť do zákulisia filmov a vidieť svet očami herca? Všetko je možné a obzvlášť toto leto. Prahu zaplavili veľké herecké osobnosti ako Ryan Gosling, Chris Evans a mnohí ďalší. Spoločnú majú jednu vec – prišli s cieľom natočiť skvelý film.

Máš tak jedinečnú príležitosť spraviť si výlet do krásnej Prahy a zároveň je dosť veľká pravdepodobnosť, že stretneš celebritu. Ak by si však netúžil po výlete, stále sú tu aj iné možnosti. Môžeš aktívne sledovať Twitter, kde producenti s radosťou uverejňujú videá z nakrúcania. Na zvedavcov však myslela aj Praha. Spustila web, kde môžeš sledovať aktuálne miesta natáčania a rôzne iné novinky z pľacu.

Praha sa premení na Áziu

Produkčné spoločnosti majú o Prahu obrovský záujem, čo dokazuje aj množstvo filmov, ktoré sa tu točí. Chris Evans a Ryan Gosling tu v súčasnosti natáčajú vôbec najdrahší film od Netflixu s názvom The Gray Man. Rozpočet na tento film je až 200 miliónov dolárov. Okrem toho sa tu natáča aj pokračovanie seriálu Carnival Row s Orlandom Bloomom a Carou Delevigne či film Spaceman of Bohemia s Adamom Sandlerom.

Filmári sa neštítia prispôsobiť si priestory historického mesta na akýkoľvek účel. Dokonca sa tu len pred dvoma dňami nakrúcala časť príbehu, ktorá sa odohráva v Bangkoku. Pražské kastingové spoločnosti na tento záber museli nájsť až 800 ázijských komparzistov.

Zdroj: hashtag.sk, forbes.cz
Odporúčame