Ivan je hviezdou našej MMA scény: Fotky jeho sexi postavy nenechajú ženy chladnými!

Ivan Buchinger

Ivan Buchinger je skvelým športovcom, no pristane mu aj rola modela! (Zdroj: instagram.com/ivanbuchinger)

#Ivan Buchinger patrí medzi tie najžiarivejšie hviezdy MMA scény v Česku a na Slovensku. A napriek tomu, že v klietke by si s ním stáť nechcel, vďaka náročnému športu dosiahol fantastickú postavu, a preto v uplynulých dňoch nafotil niekoľko záberov pre internetový magazín Chevalier.

„Svoju postavu riešim stále. Som spokojný a pokojný, keď sa pozriem do zrkadla a vyzerám dobre. Navyše to dodá sebaistotu aj pri športe,“ prezrádza úspešný bojovník.

Hoci cvičí aj kvôli estetike postavy, pri cvičení kladie dôraz najmä na to, aby sa zlepšoval v MMA. Fantastickú postavu má Ivan aj vďaka dobrej orientácii v strave. „Nemám špeciálny jedálniček, ale viem, čo je dobré jesť a čo nie. Teraz však musím dávať pozor najmä preto, že sa pripravujem na zápas. Je to drina a môžem povedať, že aj prísna diéta.“ V mimosúťažnom období si však dopraje aj niektoré zo svojich obľúbených, najmä nezdravých jedál.

Pri fotení pre magazín sa postavil pred objektív Radoslava Oreniča, ktorý o Ivanovi tvrdí, že je vždy pozitívne naladený a veľmi priateľský, a to aj napriek všetkým vrcholovým úspechom, ktoré má na konte. „Povedal by som, že kamera a fotenie sú súčasťou môjho života. Raz som absolvoval aj mesačné natáčanie reality show,“ spomína. Pózy, v ktorých naozaj vynikne jeho vypracované telo, zvládal bravúrne a výsledok potešil najmä ženské oko. „Je pravdou, že nikdy predtým som takéto fotky nefotil, ale cítil som sa dobre a prirodzene. Je to vidno aj na fotkách.“

Ivan povzbudzuje aj všetkých, ktorí pri pohľade na fotky vypracovaného tela a skvelé výsledky zatúžia naštartovať svoju športovú kariéru. „Určite by mali ísť do toho a nezaváhať. Keď nezačnú, určite z toho nič nebude. Ak sa sa na to dajú, treba trénovať naplno, aj hlavou aj srdcom,“ radí.

„Nemám sny, ani ciele. V športe som už dosiahol dobré výsledky, aké sa nepodarilo dosiahnuť nikomu inému na Slovensku,“ hovorí Ivan. Má však plán. A tým je v organizácii Oktagon vlastniť 2 opasky v dvoch rozdielnym váhových kategóriách.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame