Inšpirujte sa. Ako si Rytmus kráti čas v tomto období?

Mohlo sa to vzdať aj vám. Jeden deň za druhým plynie a vy už pomaly neviete, čo poriadne máte robiť. Vzhľadom na to, že školy sú zavreté a veľa prevádzok nemôže svojim zamestnancom dovoliť pracovať, na jazyk sa tlačí otázka – čo mám vlastne v týchto dňoch robiť? Pozreli sme sa na to, ako si prebiehajúce dni kráti Rytmus, slovenská rapová ikona. Ktovie, možno sa inšpirujete aj vy.

Pozreli sme sa na to, ako si tieto dni kráti Rytmus, ktorého sledujú na sociálnych sieťach tisíce ľudí a niektorí sa od neho aj inšpirujú. Piešťanský raper sa o svoje zážitky a náplň dní často delí so svojou fanúšikovskou základňou.

https://www.instagram.com/p/B-UhJcTHKB_/

V uplynulých dní člen legendárnej skupiny Kontrafakt odprezentoval svoj nový merchandise, ktorý je fanúšikom dostupný a môžu si ho zadovážiť, keď kliknú na odkaz, ktorý raper do príspevku priložil. Nie je to ale jediné, čo robí. I keď na okraj, predaj produktov je pre umelcov vhodnou formou zárobku v čase, keď nemôžu koncertovať a organizovať verejné akcie.

https://www.instagram.com/p/B-SVFnOn75u/

Rytmus sa vo veľkom venuje svojej manželke Jasmine a rovnako tak svojmu synovi Sanelovi. Trávia čas doma, chodia do prírody, venujú sa jeden druhému. To je prakticky ideálne trávenie času v období, kedy vládni predstavitelia neodporúčajú, aby sme chodili medzi cudzích ľudí, respektíve sa stretali s tými, s ktorými nie sme často v kontakte.

https://www.instagram.com/p/B-PXiYkn7P6/

V rámci možností sa Rytmus snaží udržiavať vo forme. Nie je tajomstvom, že ho vo veľkom bavia bojové športy, avšak počas prebiehajúceho obdobia sú telocvične a špecializované gymy uzavreté. Patrik supluje gym svojou garážou, pričom priložil video svojim priaznivcom, aby videli, ako pokračuje vo svojej fyzickej príprave.

Mohlo by ťa zaujímať:  Majself ponúka spoveď „Zrkadlá": Zažil nebo raj aj samopal

https://www.instagram.com/p/B-KglI5nQFd/

A v neposlednom rade Rytmus zdieľa na svojom profile na sociálnej sieti Instagram aj vtipné obrázky a videá, ktoré buď sám niekde nájde alebo mu ich pošlú do správ samotní priaznivci. Patrik si nerobí ťažkú z hlavu z toho, kto si čo myslí, keď mu príde niečo vtipné, tak sa o to nehanbí podeliť. Faktom je, že veľká časť jeho obsahu je vtipná.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *