Chystáš sa na túru a chceš vyzerať štýlovo? Inšpiruj sa týmito slovenskými kráskami!

dievča na turistike

Vyzeraj na túre štýlovo! (Zdroj: Pixabay/11417994)

#Aj ty chceš využiť príjemné slnečné počasie a vypadnúť niekde von, no nevieš čo na seba? Posledné letné dni klopú na dvere, tak šup do prírody! Inšpiruj sa známymi tvárami, ktoré vybehli na hory naozaj štýlovo. Ak siahneš po týchto kúskoch, určite zaujmeš.

Biker šortky ako skvelá letná kombinácia

Medzi overené kúsky, ktorými určite zaujmeš patria aktuálne biker šortky. Na výber máš jednofarebné, ale aj vzorované, ktoré ti zaručia, že budeš neprehliadnuteľná!

 

Blogerka Ivanka Antal zvolila vzorované šortky, ktoré doplnila jednoduchým bielym tričkom, ľadvinkou a skvelým klobúčikom. Aj vďaka týmto kúskom vyzerala na túre štýlovo.

Must have kúsok

Dlhé legíny patria medzi must have kúsky. Okrem toho, že sú naozaj praktické, sú aj veľmi ľahko kombinovateľné. Už dlho nie je pravidlom, že musia byť iba čierne. Siahni po veselých farbách a kombinuj ich v rovnakej farbe aj s vrchným dielom oblečenia!

 

Farby sú dôležité

Ak to vyzerá na chladnejšie počasie, siahni po veselých farbách, ktoré rozžiaria deň. Nemusia byť len na tričku, odviaž sa aj s mikinou či žiarivou bundou. Ideálne nepremokavou a odolnou voči vetru.

 

Pekný a funkčný batoh

Na turistiku si nezabudni aj dobrý batoh. My ti odporúčame práve tieto. Doladí tvoj outfit a bude tvojím verným pomocníkom pri zaháňaní hladu aj smädu.


Ktorý kúsok ťa zaujal najviac? Napíš nám v komentári!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame