Recept len pre silné žalúdky: Influencerka po operácii sebe aj partnerovi uvarila špagety s kúskom vlastného kolena

jedlo špagety

Istá španielska influencerka si pre seba a svojho priateľa vymyslela vskutku nevšedný recept (Zdroj: Pexels/Ketut Subiyanto)

#Ľudia majú rôzne chute a v niektorých častiach sveta sú bežnými jedlá, ktoré našincovi prídu vskutku podivné. Nájsť ale niečo podivnejšie než špagety, ktoré pre seba a svojho priateľa pripravila istá influencerka, by bolo náročné. A to kvôli jednej, veľmi špecifickej ingrediencii. Ako totiž uvádza Ladbible, žena do omáčky pridala časť chrupavky zo svojho vlastného kolena.

Chrupavka v skúmavke na moč

Španielska influencerka Paula Gonu, ktorú na Instagrame sledujú dva milióny používateľov, o svojom netradičnom počine porozprávala v podcastne Club 113. Prezradila, že len nedávno podstúpila operáciu kolena, pri ktorej sa rozhodla pre lokálnu anestéziu. Počas zákroku totiž chcela zostať pri vedomí a rozprávať sa s operujúcim lekárom o tom, čo presne robí. Pre citlivejšie povahy je už toto rozhodnutie nepochopiteľné a to je len začiatok.

Lekár sa tridsaťročnej ženy po operácii opýtal, či si chce vyoperovanú časť chrupavky nechať. A ako už asi tušíš, Paula súhlasila.

„Povedala som mu, že áno, a on potom to, čo mi vyoperoval, vložil do malej skúmavky, takej, aká sa používa na vzorky moču,“ opisovala v podcaste.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🐭PAULA GONU (@paulagonu)

Veselá kopa

„Dal to do alkoholu, aby to v rovnakom stave vydržalo tak dlho, ako budem chcieť. O týždeň neskôr som bola s priateľom a žartovali sme spolu. Povedala som mu, že to chcem zjesť, pretože je to časť zo mňa, ktorú musím vrátiť do svojho tela,“ pokračovala ďalej Paula.

Následne opísala, ako pripravila domácu Bolonskú omáčku, do ktorej neskôr pridala svoju chrupavku a naservírovala ju sebe aj priateľovi.

„Chcela som, aby som si v hlave mohla povedať, že som zjedla časť vlastného menisku,“ spomínala.

Ako sa asi dalo čakať, reakcie na jej priznanie boli zmiešané. Paula na svoju obhajobu povedala, že veľa ľudí bežne je rôzne časti tiel zvierat, a že teda nechápe v čom je to, že ona zjedla kúsok svojho vlastného tela, horšie.

 

 
 
 
 
 
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa 🐭PAULA GONU (@paulagonu)

<script>

Sleduj nás na Facebooku

 

 

 

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame