Poznáme nového Jamesa Bonda? Podľa najnovších informácii štúdio diskutuje s týmto hercom!

Bude Idris Elba novým Jamesom Bondom?

Bude Idris Elba novým Jamesom Bondom? (Zdroj: BBC)

#Frančíže James Bond ide karta. Len pred pár dňami sa posledné Craigovo dobrodružstvo stalo najzárobkovejším filmom roka. Teraz koluje internetom informácia, že známy herec bol v kontakte s MGM. Potvrdzuje to anonymný zdroj priamo zo štúdia.

Hovoríme o Idrisovi Elbovi, ktorého poznáš ako detektíva Luthera z rovnomenného seriálu alebo hviezdu nového Suicide Squad. Bude nasledovať v Craigových šľapajach? Ešte pred mesiacom, počas premiéry filmu The Harder They Fall herec povedal, že neplánuje byť novým Bondom. Napokon zrejme zmenil názor.


James Bond porazil koronavírus: No Time to Die sa stal najzárobkovejším filmom pandémie


Istý zdroj z britského denníka The Sun hovorí: „Idris bol v štúdio zatiaľ len za účelom informovania sa. Vraj mu štúdio ponúklo úlohu v novom Bondovi. Možno však nepôjde o hlavnú rolu.“ Podľa týchto informácii môže, ale aj nemusí ísť o postavu Jamesa Bonda. Idris môže hrať aj nového záporáka.

Štúdio MGM si minulý týždeň na informačný pohovor zavolalo aj Dwayna Johnsona, nakoľko niektorí by si ho v úlohe nového agenta 007 vedeli predstaviť. Johnson sa však novým Bondom nestane. Producentka bondoviek Susan Broccoli prezradila, že ním nebude ani žena.

Bol by Idris Elba lepší Bond či záporák?

Otázok pre fanúšikov je stále ešte veľa. Idris by bol skvelý Bond. So svojej hereckej kariére nám predviedol už mnoho skvelých výkonov. Kvality potvrdil najviac v seriáli o detektívovi Lutherovi z produkcie BBC. Okrem detektívnej práce vzal do rúk aj zbraň a doručil zopár napínavých akčných scén.

Lenže čo ak bude Elba záporákom? Nuž, určite by nás to nesklamalo. V posledných rokoch sa predstavil v spin-offe Hobbs & Shaw, ale aj v novom Samovražednom oddiele. Záporné úlohy mu nie sú cudzie a nech už to dopadne akokoľvek, Idrisa v novej bondovke uvidíme veľmi radi.

Ak by dostal úlohu zápornej postavy, postavil by sa na rovnaké miesto, na ktorom pred rokmi stáli aj Mads Mikkelsen, Christoph Waltz, Javier Bardem a nedávno aj Rami Malek. Chcel by si, aby Idris Elba hral Bonda alebo záporáka?

Zdroj: hashtag.sk, nme.com, thesun.co.uk
Odporúčame