Ak miluješ filmovú hudbu, toto je niečo pre teba: Huslista Filip Jančík vyráža na celoslovenské turné

Zdroj: Filip Jančík

#Huslista známy predovšetkým úpravou filmových skladieb vo veľkolepom štýle či spoluprácou so svetovými hviezdami ako Avril Lavigne či Karel Gott mieri na jesenné filmové turné po Slovensku. Nezastavilo ho ani obdobie spojené s pandémiou koronavírusu, kedy vystupoval po celom Slovensku na streche špeciálne upraveného auta a potešil tak státisíce ľudí priamo pod ich oknami.


Filip Jančík sa posilnený nedávnymi úspechmi vrhá do ďalšieho zaujímavého projektu. Tentokrát svojim fanúšikom odohrá sériu akustických koncertov filmovej hudby až v desiatich slovenských mestách. Po mesiacoch ticha kultúra opäť ožíva a vy si tak môžete koncerty užiť už na jeseň v septembri. Pokiaľ milujete filmovú hudbu zo snímkov ako Gladiator, Game of Thrones, Harry Potter, Posledný Mohykán či iné skladby od skladateľov ako je Hans Zimmer, Ennio Morricone či autora Star Wars John Williams, tieto koncerty si nemôžete nechať ujsť.

Zdroj: Filip Jančík

Pre koncerty si Filip Jančík vybral zaujímavé historické priestory, ako Stará Tržnica v Bratislave, či kostoly a synagógy po celom Slovensku. Vystúpi s 10 člennou doprovodnou kapelou obohatenou o sláčikový kvartet. Hosťami budú špičkoví hudobníci pôsobiaci vo Viedenskej či Izraelskej filharmónii.

Medzi mestá, ktoré navštívi, nebude okrem Bratislavy chýbať Lučenec, Nitra, Banská Bystrica, Prešov, Košice, Poprad, Partizánska Ľupča, Žilina či neskôr Trnava.

Vstupenky zakúpite na predpredaj.sk

Navyše, pre fanúšikov, ktorí sa prihlásia na http://www.filipjancik.com/vernyfanusik Filip Jančík pripravuje špeciálne prekvapenia či zľavy na vstupenky len pre verných fanúšikov.

Zdroj: Tlačová správa
Odporúčame