Celý po otcovi: Syn slávneho kulturistu debutoval na súťaži vo famóznej forme, ihneď sa nominoval na prestížnu Olympiu

Hunter Labrada teší aj svojho slávneho otca

Hunter Labrada teší svojho slávneho otca (Zdroj: youtube.com/ bodybuilding.com)

#Kulturistika je späť. Metaforicky aj doslova. Po pandémii sa znova rozbieha kolotoč súťaží v kulturistike a fitness a to nielen v Európe. Napriek aktuálnej situácii sa súťaží už aj v USA. Práve tam sa na súťaži profesionálov Tampa PRO rozhodol debutovať syn svetoznámeho, ikonického kulturistu Lee Labradu, ktorý bol v roku 2004 uvedený do siene slávy.


Kniha, ktorú si rozhodne musí prečítať každý chlap: Už len samotný názov si okamžite zamiluješ


Hunter Labrada spustil doslova lavínu nadšenia, keďže sa dokázal hneď na svojej prvej súťaži medzi profesionálmi presadiť a postupuje priamo na prestížnu súťaž Mr. Olympia. Všimli si ho mnohí odborníci a nadšenci, ktorí dlho hľadali niekoho, kto by stál za to. Mladý talent, ktorý hľadali, práve prišiel. A strhol davy fanúšikov kulturistiky, ktorí majú teraz o dôvod viac tešiť sa na decembrovú súťaž Mr. Olympia.


Najlepší slovenský kulturista: Michal začínal v malej dedinskej posilňovni, dnes jeho svaly obdivuje sám Schwarzenegger


Hunterov otec Lee sa pravidelne umiestňoval na popredných priečkach na tejto vrcholnej súťaži, avšak aj napriek tomu, že bol ikonou, titul nikdy nezískal. Profesionálnych titulov má však bývalý kulturista na konte hneď 22. Minimálne rovnako úspešnú kariéru by všetci určite dopriali aj jeho 28-ročnému synovi. Rozprávkové by však bolo získať aj titul, ktorý otec nikdy nezískal – stať sa víťazom Mr. Olympia.

Zdroj: hashtag.sk, youtube.com/ Nick's Strength and Power
Odporúčame