Najočakávanejší seriál tohto roka konečne prichádza! Nenechaj si ujsť nový seriál House of the Dragon

Prequel Game of Thrones sa konečne začal natáčať

Prequel Game of Thrones. (Zdroj: Facebook/Game of Thrones)

#Len málokto nepočul o legendárnom seriáli Game of Thrones, ktorý na dlhých 8 sérií pripútal k televízii množstvo divákov. Aj preto sa jeho prequel stal najočakávanejśím seriálom tohto roka a konečne je tu! Nenechaj si ujsť prvú epizódu.

Aj ty si určite pamätáš na legendárny seriál Game of Thrones, ktorý už do prvej časti zaujal množstvo divákov. Fanúšikovia po celom svete úpenlivo sledovali občianske boje medzi rôznymi členmi rodiny Targaryenov. V roku 2019 však tento napínavý seriál plný drakov a napätia skončil.

Záver celého seriálu mnohých fanúšikov sklamal a rozdelil ich na dva tábory. Tí, čo poslednú časť celého seriálu nenávidia a tých, čo jeho záver v skutočnosti potešil. Rozpoluplnosť seriálu si uvedomuje aj šéf obsahu Casey Bloys, ktorý pre The Hollywood Reporter poznamenal, „vedeli sme, že to rozdelí divákov. Samozrejme chcete, aby boli všetci fanúšikovia šťastní, ale to sa nikdy nestane.“

Hoci záver celého seriálu neskončil práve šťastne, o to viac sa však fanúšikovia tešia na to, že sa vrátia opäť späť na jeho začiatok, a to vďaka prequelu House of the Dragon. Spoločne s rodinou Targaryenov sa tak môžeš vrátiť o 200 rokov dozadu, a to pred udalosti, ktoré si mohol vidieť v samotnom Game of Thrones.

Tento unikátny seriál sa podľa portálu The Guardian začal vysielať už včera 21.8. 2022 v USA. Avšak vo Veľkej Británii a v Austrálii si ho budeš môcť pozrieť až dnes 22. 8. 2022. My sme sa na seriál pokúsili pozrieť už v nedeľu, avšak aj v našom predplatnom HBO je sprístupnený až od dnes.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, hollywoodreporter.com, theguardian.com
Odporúčame