HOROSKOP na november, z ktorého sa ti zakrúti hlava: Akému trapasu sa tento mesiac určite nevyhneš?

horoskop november

Na niektoré trapasy sa prosto nezabúda (Zdroj: Unsplash/Designecologist)

#Chceš vedieť, ako stráviš predposledný mesiac tohto roka? Prečítaj si, čo si pre teba pripravil osud na mesiac november.

Vodnár (20. január – 18. február)

Čo? November? To sa kedy stalo? Presne takýto zmätený budeš počas celého predposledného mesiaca v roku. Väčší trapas sa ti nestane než to, čo uvidíš každé ráno v zrkadle.

Ryby (19. február – 20. marec)

Na svoje si prídu najmä športovo založené ryby. Keďže počasie nedovoľuje hýbať sa vonku, budeš hľadať aktivity vo vnútri. Vyskúšaš si napríklad aj lezeckú stenu. Bohužiaľ, nie je to nič pre teba, keďže u teba prepukne fóbia z výšok. Približne v polovičke spustíš absolútny plač a budú ti musieť pomáhať nadol.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Blízkej osobe, ktorá oslavuje v novembri narodeniny, sa rozhodneš darovať milý darček. Tvoj rozpočet je však veľmi osekaný a tak jej zabalíš už prečítanú knihu z domu. Prepadák! Navyše, nevšimneš si, že na prvej strane bolo venovanie tebe od niekoho iného. Uff!

Kniha
Takýto darček dokáže dojať k slzám (Zdroj: Unsplash/Christian Wiediger)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Fajn, toto sa môže stať každému. Počas milovania si tvoja polovička nechtiac uvoľní črevá, a tak váš milostný akt bude okorenený nie práve vábivou vôňou. Poriadne trapas vyústi do vášho rozchodu.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Rozhodneš sa vyvetrať s kamošmi v meste. Nevšimneš si však, že si sadáš na lavičku, kde bolo predtým niečo neidentifikovateľného. Smrad a fľak, ktorý budeš mať na zadku, ti nedá spávať ešte poriadne dlho.

Rak (22. jún – 22. júl)

Škoda, že ťa rodičia nenaučili zastierať si, keď svietiš v izbe. Tvoje pózovania v zrkadle len v spodnej bielizni si užijú pohľady okoloidúcich. Niektorí si ťa cvaknú, zavesia na internet a fúha… Toto bude poriadna záťaž na tvoju psychiku.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
KVÍZ Spoznáš horor podľa hlavnej postavy? Uspieť na plný počet zvládnu iba najlepší z najlepších!

Lev (23. júl – 22. august)

Si panovačná a tvrdohlavá osoba, s ktorou nie je ľahké vyjsť. Nerešpektuješ žiadne autority, a tak ťa aj z ďalšej práce vyhodia po menej ako jednom odpracovanom dni.

Panna (23. august – 22. september)

Môžeš si vydýchnuť, našťastie ťa počas novembra nečaká žiadny trapas. Budeš prežívať tak ako doteraz. Nuž, nudný život má očividne aj svoje výhody.

Váhy (23. september – 22. október)

Taká klasika. Mama ťa pristihne v izbe presne vo chvíli, keď sa pod perinou odohrávajú sexu chtivé veci. Aby toho nebolo málo, bude sa to rozoberať aj za spoločným stolom. Tvoji rodičia budú z toho pobúrení a ty absolútne zahanbený.

Muž a žena v posteli
Pri zdieľaní domácnosti s rodičmi si musíš na isté veci dávať pozor (Zdroj: Unsplash/Vidar Nordli-Mathisen)

Škorpión (23. október – 21. november)

Počas hodiny angličtiny zažiješ v škole milý trapas. Namiesto prečítania anglickej číslovky s výslovnosťou six, povieš na rovinu sex. Zasmejú sa ti aj spolužiaci, aj učiteľka. Buď ale v kľude, na škole každý trapas trvá tri dni.

Strelec (22. november – 21. december)

Počas nákupov vianočných darčekov nechtiac narazíš do staršej osoby. Tá stratí rovnováhu a pred zrakmi všetkých ostatných spadne. Nebuď zbabelec, pomôž jej a čím skôr jej zavolaj záchranku.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Dlhé zimné večery si budeš krátiť na Tinderi a o túto skutočnosť sa podelíš s kamošmi. Tí si ale z teba budú chcieť vystreliť, a tak si vytvoria falošný účet. Bohužiaľ, naletíš im na to a do konca života budeš mať prezývku zaľúbená žaba.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame