HOROSKOP na marec ťa postaví zo stoličky: Ryby čaká svadba a toto znamenie? Poriadna nuda!

Nový účes

Niekto to možno vyskúša aj s novým účesom (Zdroj: GettyImages)

#Ani v marci 2023 ťa neminie náš špeciálny horoskop, ktorý pre teba pripravujeme s maximálnym odľahčením. Pohodlne sa usaď a začítaj sa do toho, čo ťa čaká a neminie.

Vodnár (20. január – 18. február)

Dosť bolo obáv, čo sa deje s tvojím telom. Bolesť v zadku nie je žiadna sranda. Našťastie však ide iba o hemoroidy, alias zlatá žila, ktorá sa dá ľahko liečiť. Nuž, mal si poslúchať rodičov, keď ti hovorili, aby si na tom WC dlho nevysedával.

Ryby (19. február – 20. marec)

Stretnúť random osobu, dať sa s ňou do vzťahu len preto, aby si nepociťoval samotu a vyšperkovať to tým, že si ju hneď zoberieš? Áno, aj tohto sú schopné ryby. Legenda tvrdí, že najmä tie zo Žiliny.

svadba
Hneď za všetkým vidíš svadbu (Zdroj: unsplash.com/Luis Tosta)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Je obdivuhodné, ako si sa zapálil pre vec. Už sú to dva mesiace, čo poctivo cvičíš a snažíš sa držať stravu. Nie je síce vidieť žiadnu zmenu, ale to nevadí. Dôležité je začať.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Podobne ako predchádzajúce znamenie, aj ty sa rozhodneš vrhnúť na zdravý životný štýl. A to rovnako tak, že sa prihlásiš na blížiaci sa beh, ktorý sa bude konať už začiatkom nového mesiaca v Bratislave. Naša veštecká guľa ukazuje, že by ťa síce obehol aj slimák, ale je super, že ideš do toho!

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Tvoja túžba po zmene je obrovská. V marci ti však nebudú naklonené hviezdy. Nech už sa rozhodneš pre akúkoľvek zmenu, dopadne to katastrofálne. Vyhýbaj sa najmä kaderníčkam.

Zmena u kaderníčky nebude tou správnou voľbou (Zdroj: Freepik/cookie_studio)

Rak (22. jún – 22. júl)

Výberom svojej crush osoby poriadne všetkých prekvapíš. Rozhodneš sa ísť do vzťahu s niekým, kto ti rozumie. Nečudo, si ako veľké dieťa. Ale prečo si na vzťah vybrať rovno o 10 rokov mladšieho človeka, tomu neporozumieme asi ani my. Má už tá osoba vôbec občiansky?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
RECENZIA Invalid je najlepšou slovenskou komédiou za posledné roky: Ak nepôjdeš do kina, budeš ľutovať!

Lev (23. júl – 22. august)

Marec bude pre levy jedným z tých lepších mesiacov. Získaš všade niečo zadarmo. Tak napríklad, u terapeuta dostaneš jedno sedenie zdarma, o pár dní podobnú akciu využiješ aj pri objednávke jedla. Táto neodolateľná ponuka ťa neminie ani v tých malých potravinách, kde ti pani predavačka s úsmevom podá rolku toaletného papiera navyše. Nuž, v dnešných časoch je všetko naviac výhodou.

Panna (23. august – 22. september)

Tak tomu hovoríme odvaha a dobrodružstvo zároveň. Rozhodneš sa, že si náhodou vylosuješ miesto či štát, do ktorého si kúpiš letenku. Nejde o nič hrozné, práve naopak. Náhodný výber padne na Havaj. priprav sa na dlhý let a množstvo, ale naozaj množstvo minutých peňazí.

Váhy (23. september – 22. október)

Nie je nič horšie, ako keď sa musíš pripraviť na skúšky, ale partia ťa zavolá deň predtým von piť. Stojíš pred životným rozhodnutím. Nezabúdaj, že to, čo si vyberieš, ti môže úplne zmeniť celý tvoj život.

Škorpión (23. október – 21. november)

Počas marca sa do seba trochu uzavrieš. Tieto pocity zrejme spôsobia susedia, ktorí prerábajú svoj byt už tretí mesiac vkuse. Skús si kúpiť kvalitné slúchadlá a nájdi si podcast, ktorý ťa aspoň na chvíľu vytrhne z reality. Napríklad, taká meditácia nemusí byť vôbec zlá.

Strelec (22. november – 21. december)

Zdá sa, že počas marca ti budú hviezdy, planéty aj satelity mimoriadne naklonené. Nájdeš si perfektnú brigádu od istej politickej strany. Tvojou úlohou bude iba rozdávať letáčiky a za deň si privyrobíš takmer sto eur. Wow, kupuj prasiatko, peniažky sa začnú takmer okamžite kopiť.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Kozorožec bude mať taký mesiac, ako keby ani nebol. Nič prevratné sa neudeje. Tvoj život bude aj naďalej rovnako nudný a nezaujímavý ako doteraz. Na druhej strane, epšie ako niečo negatívne, no nie?

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Uvažuješ nad kúpou hybridu? Vyvraciame najväčšie mýty, ktorým si možno veril aj ty

Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame