Horoskop na tento mesiac ťa vyvedie z rovnováhy: Ktoré znamenie odhalí neveru a komu sa zmení život?

Budú ti hviezdy naklonené? (Zdroj: unsplash.com/Nathan Dumlao)

#O máji sa hovorí, ako o mesiaci, ktorý praje zaľúbeným. Už dlhodobo patrí tiež k najobľúbenejším obdobiam na konanie svadby. Nech je tak či onak, pozri sa, čo ťa čaká nasledujúce týždne! Nezabudni poslať tento horoskop aj kamošom, možno zostanú tiež šokovaní z ich osudu.

Vodnár (20. január – 18. február)

Vodnár začne máj poriadne z ostra. Hneď v úvode mesiaca sa ti stane trapas ako hrom. Keďže si si poriadne odvykol od chodenia do školy, v jedno ráno zaspíš. V strese schmatneš na seba prvé oblečenie, ktoré ti príde pod ruku. Až v MHD si všimneš, že si si dal na seba mikinu svojej priateľky, ktorá ti je o dobré dve čísla menšia. K tomu zabudnuté papuče na nohách….aspoň, že to rúško bude tvoje.

Ryby (19. február – 20. marec)

Zdá sa, že tvoj žalúdok vyhlásil vojnu laktóze. Akonáhle dáš do seba čokoľvek, čo nie je lakto free, môžeš utekať na toaletu. Takto sa pozabudneš aj v kaviarni s kamošmi, kedy si dáš lahodné cappuccino. Nuž, otvorené sú len terasy a dovnútra sa na toaletu nedá ísť. Ešteže v rýchlosti a strese si spomenieš na blízky park. Uh, to je naozaj nepríjemné. Najhoršie je, že ťa pri tom uvidí tvoja triedna profesorka.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Kamarát, pre teba nemáme dobrú správu. V máji sa ukáže pravý charakter tvojho partnera. Úplnou náhodou zistíš, že si na Instagrame prezerá a lajkuje nahé fotky cudzích osôb. Ako na to zareaguješ? Je to podľa teba v pohode?

Býk (21. apríl – 20. máj)

Prebudí sa v tebe odvážne zviera. Po tom, čo si sa zmenil za posledné mesiace na pravého domaseda a gaučomilovníka, sa odhodláš, že sa v septembri zúčastníš známeho bežeckého podujatia v Bratislave. Namotivujete sa aj s kamošmi a začnete spoločne trénovať. Neboj sa, nič nepríjemné sa ti v máji neprihodí. Perfektné odhodlanie, držíme ti palce. Snáď ti to dlho vydrží.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Fakt by si nemal počúvať cudzích ľudí. Naposledy, keď boli ešte kaderníctva zatvorené a ty si sa nemohol pozerať na svoje vyrašené vlasy, si sa rozhodol sám ostrihať. Dopadlo to príšerne, hodné akurát tak videa na TikTok, kde sa podobné nepodarky uverejňujú. To máš tak, keď sa striháš podľa YouTube návodov a panvice. Tvoji fakt „úprimní“ kamoši ti to ale pochvália a v tebe zaiskrí nápad, že si otvoríš kaderníctvo. V máji začneš dávať dokopy papiere a vybavovať podnikateľský úver. Kriste Pane…

Rak (22. jún – 22. júl)

Au, raky budú mať v máji zlomené srdce. Hovorí sa, že keď sa človek zaľúbi, neznamená to, že by mal osprostieť a už vôbec nie oslepnúť či stratiť úsudok. Po tom, čo sa bude zdať, že si našiel vysnívanú polovičku, príde nepríjemná sprcha. Zistíš, že si vypisuje s EX, a to poriadne šteklivé správy. Nech ti ani nenapadne dávať druhé šance!

Lev (23. júl – 22. august)

Levy, ktoré budú v máji oslavovať meniny, sa môžu tešiť na poriadne skvelé darčeky. Zabudni na čokolády, víno aj ponožky. Mnoho z vás dostane živé zvieratko. Malá koza, mačka, papagáj alebo sliepka. Tak to bude poriadne divadlo!

Panna (23. august – 22. september)

Vraj je v máji slabé slnko a nedá sa z neho spáliť. Samozrejme, neplatí to v tvojom prípade, keďže na slnku zaspíš a spáliš sa ako také rebierko. Auuu. Najhoršie na tom je, že sa ti tvár opálila podľa slnečných okuliarov. Už asi vieš, že ťa čaká nová prezývka, že? Mimochodom, vraj na spáleniny pomáha biely jogurt.

Váhy (23. september – 22. október)

Veľká zmena v tvojom živote. Potom, čo uvidíš dokument Seaspiracy, sa rozhodneš, že sa staneš vegánom. Alebo sa aspoň o to pokúsiš. Vydrží ti to takmer celý mesiac, avšak odrazí sa to na tvojej protivnej nálade. Tvoj krik si odnesie nič netušiaca skupinka malých deciek, ktoré sa podľa teba príliš hlasno smiali v MHD. No, ver, že potom sa začali smiať ešte viac, a ty si bol za úplného hlupáka.

Škorpión (23. október – 21. november)

Uvoľnenie pandemických opatrení sa rozhodneš poriadne osláviť aj so svojimi kamošmi. Rezervujete chatu a čo to popijete. Ako to už býva, padne niekoľko veľmi odvážnych nápadov. Medzi nimi napríklad chytanie žaby a jej grilovanie s následnou degustáciou, prebehnúť nahý cez ulicu alebo sa pobozkať s rovnakým pohlavím. Tak čo, ešte stále ťa neprešla chuť zúčastniť sa tejto chaty?

Strelec (22. november – 21. december)

Patríš k tým šťastlivcom, ktorí si už v máji našli perfektnú brigádu na celé leto. Zbadáš totiž inzerát, ktorý okrem slušného zárobku ponúka aj ubytovanie a stravu v krásnej vile v prírode. Ako bonus je jazero v bezprostrednej blízkosti. No a tvoja náplň práce? Odháňanie komárov. Hm, toto asi do životopisu nedáš.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Už sme spomínali, že máj je mesiacom lásky. Ty jednu stretneš, a to celkom nečakane. Rozhodneš sa zastaviť stopárkam pri ceste, ktoré sa rozhodli precestovať Slovensko stopom. Jedna z nich ťa natoľko upúta, že si rovno vymeníte čísla a príbeh plný lásky môže začať!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame