5 znamení, že ste z lásky úplne mimo: Toto poznajú len čerstvo zamilovaní

#Máj, lásky čas. Každý pozná pocit čerstvého zamilovania. Partner sa nám zdá ako tá najkrajšia osoba akú sme kedy videli, dokonca i cudzí ľudia sú nejakí krajší a milší. Deň je úžasný aj keď vonku prší a vy sa usmievate bez príčiny ako cvok. Toto je päť jednoduchých znamení, že ste z lásky úplne mimo.

1. Peniaze

Všetky vaše poctivo zarobené peniaze na brigádach a u tých šikovnejších i v práci zrazu začnete míňať na totálne hlúpostí. Hmmm, krásne kvietky pre dámu. Óóó, v tejto sexi spodnej bielizni ho iste poteším. Prekvapím ju kinom? Kúpim mu…..

https://www.instagram.com/p/BSJxsJzjvPH/?tagged=couple

2. Ex

Jeho alebo jej ex rovná sa postrach, alias hotová nočná mora. Nič vo vás nevyvoláva väčšie otázky, ako to, či sa k nej/ k nemu ešte nechce vrátiť, či tam nie sú nejaké city a podobne.

https://www.instagram.com/p/BSJx0rchA2Z/?tagged=couple

3.  Čas

Ten čas pri ňom tak rýchlo beží! A okrem toho, že ste nonstop so svojou láskou a máte pocit, že i to je málo, si nestíhate uvedomiť, že ste si veci do školy, do práce či iné povinnosti akosi zabudli vybaviť.

https://www.instagram.com/p/BSJe5nOgQbg/?tagged=couple

4. Závislosť

Páčilo by sa mu to? Čo ona na to povie? Môžem ísť? Nezmyselné otázky, keď ste totálne závislí na názore toho druhého.

5. Výzor

Vždy tip-top výzor, ak ste s ňou/ním. Neviete si ani len predstaviť, aké by to bolo, keby vás videl bez make-upu alebo nedajbože v teplákoch či mastných vlasoch. Uvedomujete si, že i takéto situácie raz musia prísť?

 

 

Odporúčame