Horoskop na jún niektorých poriadne vykoľají: Priprav sa na trochu nepodarenej erotiky aj narodeninový trapas

kamoši na gauči

Kamarát, jún bude pre teba fakt drsný! (Zdroj: Freepik/pressfoto )

#Chceš vedieť, čo ťa čaká v nasledujúcom mesiaci? Nájdi teda svoje znamenie a ponor sa do čítania. Nezabudni tento horoskop poslať aj kamošom, možno sa spolu pobavíte!

Vodnár (20. január – 18. február)

Objaví sa v tebe neodolateľná túžba po záhradkárčení. Kamoši si z teba vystrelia a darujú ti semeno vraj zaujímavej rastliny, ktorú s láskou zasadíš. O pár mesiacov sa môžeš tešiť na starú známu marišku a radíme ti – čím skôr sa jej zbav, inak sa môžeš dostať do riadnych problémov!

Ryby (19. február – 20. marec)

Nezáleží na tom, či si so svojou polovičkou nejaký ten mesiac, alebo sa s niekým stretávaš len tak, povedzme, nezáväzne. Druhá strana si pre teba pripraví erotické prekvapenie v podobe zaujímavého večera. Najskôr na seba začne liať horúci vosk so slovami, že ho/ju to vzrušuje a nakoniec sa prevlečie do kostýmu Mickey Mousa! Fakt divné. Môžeme ti garantovať, že pôjde o jeden z najzvláštnejších erotických momentov tvojho života.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Rozhodneš sa skúsiť niečo nové, a tak si v nemenovanom podniku objednáš pizzu so sardinkami a olomouckými syrečkami. Z tejto kombinácie ťa tak napne, až sa pošablíš rovno na stôl. Fuj!

Býk (21. apríl – 20. máj)

Najvyšší čas, aby si začal trénovať beh. V MHD pôjdeš na rebela, lebo načo by si si už len ty kupoval lístok, však? Zrazu sa však k tebe bude blížiť revízor! Jediné šťastie, že autobus práve zastal na zastávke a zároveň obrovská smola, že revízor sa ťa rozhodne nenechať len tak. Poriadne si pred každou cestou zaviaž šnúrky, nevieš, či práve dnes nebude deň D!

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Gratulujeme k narodeninám! Rozhodneš sa ich osláviť vo veľkom štýle a usporiadaš doma oslavu, na ktorú pozveš niekoľko kamošov. Zdá sa, že všetko bude super, až kým ti to nepokazia rodičia, ktorí ti zagratulujú priamo pred partiou a dajú ti dlho očakávaný darček – elektrický holiaci strojček, po ktorom vraj už dlho túžiš a pyžamo s tvojou obľúbenou postavičkou z detstva – Pokémonom Pikatchu. Ňuňuňu, nová prezývka je na svete!

Rak (22. jún – 22. júl)

Kámo, opiješ sa ako taká doga. Podarí sa ti stiahnuť niekoľko drinkov mojita, po ktorých bude nasledovať pekné ródeo. Najskôr kúpanie vo fontáne, neskôr spev s pouličnými umelcami a aby to skončilo ako čerešnička na torte, plač na celé mesto. Tú opicu na druhý deň ti veru nezávidíme. Radšej si rovno priprav vyprošťovák!

Lev (23. júl – 22. august)

V júni ťa čaká veľká skúsenosť, ktorá zmení tvoje vnímanie reality. Zrejme sa ti to ale nebude páčiť a tvoj svet okolo teba začneš vnímať ako výmysel. Si iba krôčik od toho, aby si si objednal zeleného plyšáka zo známeho e-shopu, pretože sa budeš báť, že ťa unesú mimozemšťania. Ako ti s tým plyšák pomôže? Tiež sa pýtame.

Panna (23. august – 22. september)

Tvoja babka ti nečakane upečie koláč. Nie je to však len tak a zadarmo, niečo od teba chce. Musíš jej pomôcť vytrhnúť zub. Zbytočne sa budeš brániť, je rozhodnutá, že ty si ten pravý. Ako na to? Obmotáš jej niť okolo zubu, tú priviažeš o kľučku dverí a tie len otvoríš a zatvoríš. Wualá, zub je vonku. Čo by si pre svoju milú babku neurobil, však? Ale nie, teraz vážne, čo ideš robiť?

Váhy (23. september – 22. október)

Si citlivá duša, ktorú zraní aj to najjemnejšie slovo. O to horšie budeš brať to, ak ti počas júna budú všetci hovoriť tvojím celým menom bez zdrobneniny. Zrazu nadobudneš pocit, že ťa nikto nemá rád a rozhodneš sa, že sa premenuješ! V júni sú veru zaujímavé mená. Čo povieš na mená ako Prokop, Medard alebo Oxana? Prezývky z nich by mohla byť cool.

Škorpión (23. október – 21. november)

Vec, na ktorej si už dlho pracoval sa ti konečne naplní a podarí dotiahnuť do úspešného konca. Celý život si sa cítil zvláštne a nerozumel si si so súrodencom. Začal si preto pátrať po tom, či jeden z vás nie je adoptovaný. Veľké finále sa blíži.

Strelec (22. november – 21. december)

Na email ti príde informácia, že africký princ ti chce poslať peniaze, pretože sa dopátral, že si jeho vzdialený chudobný príbuzný zo Slovenska. Na moment ťa zachváti pocit šťastia, pretože si pomyslíš na to, čo všetko by si mohol mať. Jediný háčik je v tom, že záhadný africký potrebuje najskôr letenku na Slovensko, a na tú nemá momentálne peniaze. Ideš do toho? Dúfame, že ti je jasné, že ide o poriadny fejk! Bola by však zábava odpísať mu. Skúsiš to? Môže z toho byť vtipná konverzácia.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Prežívaš krásne obdobie a tvoje srdce zaplavené hormónmi šťastia nič nerozhodí. Vďaka tvojmu optimistickému prístupu ťa čaká mesiac plný radosti a zaujímavých stretnutí. Maj otvorené oči, myseľ aj náruč. Naopak vždy maj zatvorené svoje vrecká, aby sme o mesiac nepísali o vybavovaní nových dokladov.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame