HOROSKOP na jún si nenechaj ujsť: Akú hanbu zažijú ryby a naozaj si zaslúžia levy takýto mesiac?

balíček otváranie

Niektoré balíky je lepšie preberať osobne (Zdroj: GettyImages)

#Chceš vedieť, čo ťa čaká v nasledujúcom mesiaci? Nájdi teda svoje znamenie a ponor sa do čítania.  Nezabúdaj na to, že tento horoskop je úplne iný ako tie ostatné. Musíš ho brať s dávkou rezervy a jeho hlavným účelom je zabaviť ťa.

Vodnár (20. január – 18. február)

Zdá sa, že výdobytky doby neobišli ani našich rodičov. Keď ťa však mama donúti ísť v nedeľu do kostola, takú hanbu si ešte nezažil. Počas krátkeho ticha jej začne zvoniť mobil a čo môže byť horšie ako pesnička od Michala Davida. Všetky oči na tebe a pohoršený výraz farára stojí za to.

Ryby (19. február – 20. marec)

Svoju vysnívanú osobu pozveš na rande. Vyberieš si pomerne drahú reštauráciu, ale čo na tom, veď chceš urobiť dojem. Zapozeráš sa do nej tak, že zabudneš zaplatiť. Tá hanba po tom, keď na teba začne kričať čašník, bude obrovská. Uvidíš, či to tvoj budúci vzťah ustojí.

Svet obletel zaujímavý experiment.
Na túto reštauráciu tak skoro nezabudneš (Zdroj: freepik.com/zukamilov)

Baran (21. marec – 20. apríl)

V drogérii si budeš so zápalom vyberať produkt. Vedľa teba sa pristaví mamička s kočíkom, ktorá rovnako ako ty bude rozmýšľať, čo si kúpiť. Žiaľ, jej dieťa sa pokaká a cítiť to bude naozaj intenzívne. Nič však nie je lepšie ako cudzia úprimnosť – pani na druhej strane regálu ti vynadá, že si nechutné prasa!

Býk (21. apríl – 20. máj)

Odhodláš sa upokojiť svoje chúťky a objednáš si zo sexshopu rôzne hračky. Samozrejme, že to nebude jediná objednávka a čo čert nechcel, kuriér ti príde vtedy, keď nebudeš doma. Preberie to zvedavá mama, ktorá aj do balíka nahliadne. To, čo bude nasledovať potom, ti radšej opisovať nebudeme.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
TEST klasických žuvačiek: Celkové sklamanie, naozaj svieži dych zaručila iba jedna značka

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Podobne sexistický mesiac zažijú aj ženy v znamení Blížencov. Žiaľ, niektorí muži stále nevedia čo sa patrí a čo nie. Istý alkoholom podgurážený pán ti zloží nečakaný kompliment v štýle, že by ťa rád pozval na kávičku. Na stôl však vyloží viac kariet, ako by bolo vhodné… Hnus.

Rak (22. jún – 22. júl)

Neobviňuj sa za to, že niektorí starí kamoši odídu z tvojho života, už čoskoro ich nahradia iní. Vyčerpanie z práce či školy si budeš musieť kompenzovať viacerými radosťami, ktoré by ste si inak nedovolili.

Lev (23. júl – 22. august)

Konečne sa odhodláš pustiť pár peňazí a dopriať si zaslúženú dovolenku. Zrejme ťa aj prekvapia lacné ceny leteniek do tvojej vysnívanej destinácie zaliatej slnkom, palmami a kokosovými orechmi. Len pri tom zabúdaš na jednu vec. V exotike začína obdobie dažďov… Ups!

dve mladé ženy vo vlaku
Cestovanie ti v novom mesiaci asi nebude súdené (Zdroj: Unsplash/Fredrik Öhlander)

Panna (23. august – 22. september)

Najmä východniari by mali zbystriť pozornosť. Mnoho z vás sa odhodlá skúsiť šťastie v hlavnom meste. Pozor však na to, aké výrazy používaš. Po tom, čo niekoľkokrát povieš Blava a použiješ svoje nárečie, sa zapíšeš u ostatných ako poriadny blbec. A to zrejme nechceš. Alebo?

Váhy (23. september – 22. október)

Pri pripravovaní večere si nevšimneš, že si pomýliš potravinový balíček. Namiesto čokoládových cereálií si dáš do misky psie granule. Aj sa ti bude zdať, že chutia zvláštne, ale spokojne to zješ. Dobrú chuť!

Škorpión (23. október – 21. november)

Bohužiaľ, zomrie ti osoba, ktorú si poznal. Našťastie, nebola pre teba nijako blízka, avšak jeho duša sa rozhodne s tebou prísť rozlúčiť. Priprav sa na blízke stretnutie iného druhu!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Veľká revízia šatníka: Vyčaruj si outfity podľa aktuálnych trendov z toho, čo už máš v skrini!

Strelec (22. november – 21. december)

Pri bežnom potravinovom nákupe sa ulakomíš na to, aby si si kúpil tašku. Odhodláš sa odniesť to niekoľko metrov v rukách. Zakopneš však a všetky potraviny sa ti zosypú na zem. Rozbité mliečne produkty z chodníka asi len ťažko pozbieraš.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Máš len dve možnosti. Buď si priprav kvalitné bežecké tenisky alebo niekoľko peňazí navyše. Počas ďalšieho mesiaca ťa bude naháňať revízor, pretože, ako to je už u teba zvykom, nekúpiš si lístok na MHD.

Sleduj náš TikTok

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame