HOROSKOP na júl ťa zdvihne zo stoličky: To snáď hviezdy nemyslia vážne, naozaj takto začne leto?

dvaja ľudia s vejármi

Júl bude ťažký nielen kvôli horúčavám (Zdroj: GettyImages)

#Prvý prázdninový mesiac je tu. Tešíš sa? Isté je, že leto, také to poriadne, začne vo veľkom štýle a nebudú za to zodpovedné iba vysoké teploty. Hviezdy si aj v týchto dňoch pre teba pripravili šialený koktail plný emócií a nečakaných situácií.

Vodnár (20. január – 18. február)

Fúha, tak takúto akciu vodnár poriadne dlho nezažil. Všetko odštartuje isté podujatie, na ktorom si padneš do oka s neznámou osobou. Skončí to horúcim sexom na jednu noc a veruže, bude na čo spomínať.

Ryby (19. február – 20. marec)

Vzťahový šok nastane aj v prípade tohto znamenia. Nebude to však nič pozitívne, práve naopak. Zadané ryby sa dozvedia nemilosrdnú pravdu a tie nezadané budú aj ďalšie dni slobodné.

So vzťahmi je to náročné (Zdroj: unsplash.com/Scott Broome)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Držať krok s trendmi nie je vôbec jednoduché. Po tom, čo si zmyslíš, že chceš zapletané vrkoče, budeš ešte dlho preklínať všetkých, ktorí ti v tom nezabránili. Očakávaj vypadávanie vlasov a investíciu do drahých šampónov.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Objavíš v sebe novú vášeň. Prepadneš novému žánru hudby. To by bolo v poriadku, keby to nebola dychovka a staré vypaľovačky na štýl Repete. Jediný, kto z toho bude mať radosť, sú tvoji rodičia.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Hviezdy ti veštia nečakanú finančnú situáciu. Pravdepodobne prídeš o nejaké úspory. Možno klikneš na podvodný odkaz a možno len niekde stratíš peňaženku.

Tvoja finančná situácia rozhodne nebude príjemná (Zdroj: unsplash.com/Towfiqu barbhuiya)

Rak (22. jún – 22. júl)

Raky budú počas júla oslavovať narodeniny. Až tu zistíš, že nemáš žiadnych kamarátov. Svoj narodeninový deň stráviš sám, pri filme a budeš roniť krokodílie slzy. Ešte šťastie, že existuje donáška jedla, ktorá ti pomôže zahnať smútok.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
HOROSKOP Jún bude pekne šialený: Pozor, toto znamenie čaká nepríjemná udalosť!

Lev (23. júl – 22. august)

Levy sú emočne labilné a ak sa začnú nudiť, neprestanú vymýšľať. Nie vždy to ale dopadne dobre. Na tvoje veľké šťastie však zmena, ktorú urobíš v júli, prinesie želané ovocie. Tvoj život sa zmení k nepoznaniu.

Panna (23. august – 22. september)

Najvyšší čas zvážiť, či nepotrebuješ zmenu. Môže to byť vo vzťahu alebo vo výzore. Vyzeráš skrátka nudne. Čo tak zaexperimentovať a urobiť niečo, čo by od teba nikto nečakal?

Váhy (23. september – 22. október)

Váhy môžu počas júla urobiť všetko okrem jednej veci. Nesmú sa postaviť na váhu. Tá totiž pôjde rapídne hore a nebude za tým iba mega dávka zmrzliny, ktorú zjedia. Najvyšší čas zvážiť, či nie je potrebná permanentka do posilňovne.

Zmrzlina dokáže byť zradná (Zdroj: unsplash.com/Lama Roscu)

Škorpión (23. október – 21. november)

Počas júla sa bude mimoriadne dobre dariť škorpiónom. Splní sa im dlho očakávaný sen. Nie, nevyhrajú v lotérii. Iba získajú brigádu, po akej vždy túžili – robiť závozníka na traktory. Znie to možno vtipne, ale nikdy nevieš, či nejaký farmár alebo farmárka nehľadá novú ženu.

Strelec (22. november – 21. december)

Náročné dni zažijú aj ženy, ktoré sa narodili v znamení strelca. Niektoré počas svojich dní zažijú turbulentné výkyvy kvôli svojim hormónom. Ľahké to nebudú mať ani muži strelci. Niektorí z nich zažijú športový úraz a iní „vyhadzov“ z brigády.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Naplánuješ si dokonalé rande s osobou, ktorá sa ti naozaj páči. Romantiku pri pozeraní hviezd však prekazí príroda. Začne extrémne pršať a blýskať sa tak, až sa rozplačeš od zúfalstva. Nuž čo, tento vzťah od začiatku nemal šancu.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Ak svoje správanie ospravedlňuješ znamením zverokruhu, skončil si: Podľa vedcov je v týchto dvoch veciach nulová zhoda

Sleduj nás aj na sociálnych sieťach

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame