Veľký darčekový HOROSKOP: Čo si zaslúžiš podľa hviezd?

Každý dostane to, čo si zaslúži (Zdroj: unsplash.com/JESHOOTS.COM)

#Tiež sa pýtaš, ako je možné, že už je december? Ver nám, že my tiež. Posledný mesiac v roku bude poriadne pikantný. Pozri sa, ako na tom s darčekmi bude tvoje znamenie!

Vodnár (20. január – 18. február)

Celý rok si poslúchal a my dobre vieme, ako veľmi miluješ cestovanie a spoznávanie nových miest. Zaslúžiš si preto jazdu „Prešporáčikom“.

Ryby (19. február – 20. marec)

Tento rok ťa naučil dôverovať si. Vieš, že zvládneš viac, ako si myslíš. Potrebuješ si to však pripomínať aj formou plyšového tigra. Je ako ty – milý, no občas vie byť dravý.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Tvoji blízki majú zmysel pre humor, a tak ti darujú niekoľko klasických tehál. Máš si z nich postaviť stenu, pretože si tak tvrdohlavý, že veľakrát ideš hlavou proti múru. Teraz to budeš môcť urobiť aj doslovne.

Barani sa svojmu darčeku asi nepotešia (Zdroj: unsplash.com/divide_by_zero)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Tento rok ťa niekoľkokrát skolila choroba. Vyfasuješ preto veľký balík rôznych vitamínov, doplnkov výživy a podobných sránd. Nuž, niekto to dostáva v sedemdesiatke, ty už v dvadsiatke.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Nič viac ako vrecia na odpadky si nezaslúžiš. Vyložiť si to môžeš tak, že je najvyšší čas upratať vo svojom živote. Druhým variantom môže byť, že si poslúchal tak perfektne, že si súci do odpadu. Vyber si.

Rak (22. jún – 22. júl)

Si intelektuál s kreatívnou mysľou. Rád sa vyžívaš v ručných prácach aj v čítaní. Skvelo to prepájajú krížovky a sudoku. Aspoň sa nebudeš nudiť počas vianočných sviatkov.

Lev (23. júl – 22. august)

Tento rok si tej práci či brigádam, milý Lev, veľa nedal. Tvoja rodina ti preto stanoví jasné ultimátum. Od nového roka žiadne vreckové. Ako darček dostaneš pracovné rukavice a montérky, pretože čo si zarobíš, to máš.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Júlia vytvára obrazy, ktoré ťa unesú ďaleko od reality: Akvarel je nepredvídateľný a učí človeka trpezlivosti

Panna (23. august – 22. september)

Panny boli mimoriadne príjemnými spoločníkmi počas celého roka. Tešiť sa môžu na najnovšie inteligentné smart hodiny. Wow, tomu hovoríme parádny darček.

Smart hodiny si fakt užiješ! (Zdroj: unsplash.com/Daniel Cañibano)

Váhy (23. september – 22. október)

Dostaneš namaľovaný obraz. Pozor, hoci z toho budeš úplne nahnevaný, hodnotu tejto dekorácie oceníš o pár rokov. Nikto ti totiž teraz neprezradí cenu obrazu a ani to, že ide o starožitnosť.

Škorpión (23. október – 21. november)

Najskôr úplne neporozumieš tomu, prečo si dostal takéto darčeky. Veď ani sám sa nepovažuješ za príliš priateľskú osobu. Najhoršie sa správaš k súrodencovi, ktorého od seba v jednom kuse odháňaš. Paradoxne, práve od neho dostaneš tie najkrajšie a najoriginálnejšie darčeky.

Strelec (22. november – 21. december)

Strelec mal počas roka niekoľkokrát neviazaný a nechránený pohlavný styk. Vďaka rodičom, s ktorými sa o tejto téme môžeš otvorene rozprávať, si vyslúžiš balíček kondómov. Praktické, nie?

Kozorožec (22. december – 19. január)

Na svoje si prídu všetky kozorožce, ktoré nosia okuliare. Poukaz na laserovú operáciu očí je absolútne cool. Zmení ti to život. Bezokuliarnici tiež neobídu naprázdno. Merch od ich obľúbeného rapera je už na ceste!


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame