Horoskop na november je plný zvratov: Koho nepoteší a kto stretne svoju životnú lásku?

Horoskop, ktorý ťa pripraví na ďalší mesiac! (Zdroj. pixabay.com/MiraCosic)

#Predposledný mesiac v roku 2021, november, si pripravil pre mnohých z vás poriadne pestré dni. Pripravovať by ste sa mali na Vianoce, chorobu a niektoré znamenie zažije zemetrasenie v oblastí financií! Tak čo, ideme na to?

Vodnár (20. január – 18. február)

Blíži sa obdobie firemných párty a zápočtov. Dávaj si pozor, aby si si neurobil veľkú hanbu, pretože ti veštíme hnačku. Vyhýbaj sa preto spoločenským akciám. Uzavri sa na tento mesiac do seba alebo aspoň na wc.

Ryby (19. február – 20. marec)

Hovorí sa, že ryba smrdí od hlavy, a túto skutočnosť v poslednom období značne potvrdzuješ a ostatní to pociťujú. Zainvestuj do kvalitného prípravku. Nájdeš ho v regáli s domácimi potrebami. To, že si ryba totiž neznamená, že máš mať olej aj vo vlasoch.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Zima a skoré večery v tebe prebudia depresiu. Vynoria sa ti tie najhoršie pocity, aké si len vieš predstaviť. Namiesto psychológa však postačí, ak sa pôjdeš vyrozprávať k soche na námestí. Uvidíš, aký to bude mať účinok.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Čaká ťa veľké a nezameniteľné dobrodružstvo. Nevyhni sa mu, pretože ťa na jeho konci bude čakať životná láska. Neváhaj a ak si si chcel ísť nakúpiť potraviny, určite to urob, pretože dobrodružstvo začína pri samoobsluhe!

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Vieme, že sa už dlhšie zamýšľaš nad budúcnosťou. Založil si si preto profil na TikToku, pretože si váhal, že by si tu mohol preraziť. Zistíš však, že tvoje IQ je vyššie, ako táto sociálna sieť požaduje a vrhneš sa preto na štúdium jazykov. V čínštine vidíš potenciál a čoskoro si otvoríš vlastné kung pao bistro.

Rak (22. jún – 22. júl)

O rakoch je známe, že sú veľmi hašterivé znamenie, ktoré si tiež rado vymýšľa dôvody, aby mohlo útočiť na druhých. Preto sa vyhýbaj ostatným rakom. Stretnutie dvoch rakov by mohlo vyústiť to veľkých mrakov.

Lev (23. júl – 22. august)

V oblasti financií sa vyskytnú opäť nemalé problémy. Za všetko môže fakt, že patríš k zhromažďovačom vianočných ozdôb. Tento mesiac to preženieš až natoľko, že budeš váhať nad pôžičkou. Celé zle, mal by si šetriť radšej na darčeky.

Panna (23. august – 22. september)

V novembri navštíviš kaderníčku za účelom zmeny účesu. Tá z teba však vyčarí niečo, čo sa podobá na známy čokoládový bonbónik. Odporúčame ponechať si masku z Halloweenu, v novembri ju fakt budeš potrebovať.

kaderník
Pozor, komu zveríš svoj účes (Zdroj: Unsplash/adam-winger)

Váhy (23. september – 22. október)

Začiatok mesiaca zažiješ temné chvíle plné napätia a duchovna. Budú sa ti diať nevysvetliteľné veci. Predmety sa budú hýbať, v tme na teba budú číhať osoby. Postavíš sa svojmu strachu alebo utečieš?

Škorpión (23. október – 21. november)

Každý škorpión, ktorý má súrodenca by sa mal zamyslieť nad svojím doterajším správaním. V tomto mesiaci totiž budeš potrebovať oporu a blízku osobu. Ak nechceš, aby to bol len nejaký pocestný, začni sa správať normálne,

Strelec (22. november – 21. december)

Mal by si začať s kúpou vianočných darčekov, pretože ako strelec si nechávaš všetko na poslednú chvíľu. Zadaní strelci by pozornosť mali obzvlášť venovať svojej polovičke, ktorá to s vami často nemá ľahké. Nezadaní strelci by mali pozornosť upriamiť na charitu a venovať niečo na dobrú vec, napríklad veľrybám.

Kozorožec (22. december – 19. január)

November je známy ako mesiac chorôb a každému kozorožcovi bude poriadne naložené. Najskôr korona, potom ďalšia pohroma v podobe kurieho oka na nohe. Aby to nestačilo, zlomíš si predný zub na klobáske, ktorú budeš tajne vyjedať z chladničky.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame