HOROSKOP na august ti ukáže, ako zavŕšiš letné prázdniny: Koho čaká žúrka života a kto si finančne polepší?

Tancujúca žena párty

August bude pre niekoho bohatý na veľké žúrky (zdroj: Unsplash/Abstral Official)

#August znamená len dve veci. Leto je v plnom prúde, ale v závere mesiaca ťa čaká koniec prázdnin. To, ako bude vyzerať, máš do veľkej miery vo svojich rukách. V našej redakcii sme ti vyveštili aj to, čo by sa mohlo a nemuselo stať.

Vodnár (20. január – 18. február)

Tvojmu nie príliš obľúbenému spolužiakovi zo základnej školy napadne zaujímavá myšlienka – stretávka! Hoci sa ti do toho nechce, zo slušného piatkového posedenia sa stane víkendová rozbíjačka a ty tak získaš partiu kamarátov, o akej si vždy sníval. Staré hriechy a odpisovania sú zabudnuté. Gratulujeme, dospel si!

Ryby (19. február – 20. marec)

Toto leto bolo pre teba v mnohých oblastiach prelomové. Aj preto sa rozhodneš dať si vytetovať niečo jedinečné. Prečo je to však práve delfín a vyberieš si na to svoj zadok, naozaj netušíme.

tetovanie
Tetovanie je fascinujúce umenie (Zdroj: Unsplash/Pascal Bernardon)

Baran (21. marec – 20. apríl)

Bohužiaľ, teba čaká mimoriadne nudný august. Nikam nepôjdeš, nič zaujímavé robiť nebudeš. Dospeje to až do takého štádia, že každý večer budeš doma jedávať čipsy a pozerať záznam z (ne)podarených slovenských reality šou. Hups, toto je naozaj nuda.

Býk (21. apríl – 20. máj)

Koniec leta si budeš chcieť užiť naozaj naplno. Nepatríš k športovým typom, ani nemáš dobrodružnú povahu. Aj napriek tomu sa necháš nahovoriť na zoskok z lietadla. Ako to dopadne, ti neprezradíme. Isté však je, že tvoj žalúdok sa bude z tejto udalosti ešte dlho spamätávať.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Letný flirt sa ti nepríjemne vypomstí. Po zdravotných problémoch, ktoré ťa trápia už pár dní, sa rozhodneš vyhľadať lekárku. Tá ti však povie správu, ktorá ťa šokuje – máš sexuálne prenosné ochorenie. Zostaň v kľude a daj na rady lekárov, vďaka modernej medicíne sa z toho dostaneš raz-dva a získaš aj cenné poučenie do budúcna.

Rak (22. jún – 22. júl)

Tie raky, ktoré sa tešili na vysokú školu, čaká zaujímavá pracovná ponuka, ktorá im však poriadne zamotá plány. Pomerne lukratívna práca s výborným zárobkom má jediný háčik – musíš sa presťahovať do zahraničia. Vyhrá to u teba škola alebo práca?

žena, dievča, notebook, škola, práca, nálada, šťastie, pohoda, krása, notebook
Sú práce, ktorým sa nehovorí NIE (Zdroj: unsplash.com(Anete Lūsiņa)

Lev (23. júl – 22. august)

Hanba ako hrom! Po tom, čo v auguste budeš oslavovať narodeniny, sa tak opiješ, až začneš vyznávať lásku záhradnému trpaslíkovi v domnienke, že to je tá osoba, po ktorej už niekoľko mesiacov túžiš. Tvoji super kamaráti ťa však pri tom pristihnú, natočia a staneš sa hviezdou sociálnych sietí. Gratulujeme!

Panna (23. august – 22. september)

Svojmu znameniu v auguste nezostanú panny nič dlžné a vyberú sa presne opačným smerom. Užívať si budú nezáväzné stretnutia, náhodný sex a, kamaráti, niektorí z vás si odnesú aj suvenír. Ako bude vyzerať, sa dozviete o krásnych 9 mesiacov.

Váhy (23. september – 22. október)

Na dovolenku ti veľa peňazí veru neostalo. Aj preto sa rozhodneš spoznať na bicykli celé Slovensko. Z počiatočného jednoduchého plánu sa však vyvinie séria udalostí, ktorá markantne ovplyvní tvoj život. V zásade sa však platonicky zamiluješ do cyklistiky a ktovie, možno bude mať naša krajina nového majstra.

Škorpión (23. október – 21. november)

Stretnutie zoči-voči s duchom, čierna mágia, šepot neznámych hlasov a nevysvetliteľné javy. Tvoj život bude v auguste pripomínať nejeden film a prechádzka ružovou záhradou to veru nebude. Ak to nechceš zažiť, prestaň s fajčením, vypi dva deci kozieho mlieka a urob 753 drepov.

Strelec (22. november – 21. december)

Svoje vodičské zručnosti sa rozhodneš otestovať vďaka karavanu a najlepšie na tom je, že na niekoľko dní vyrazíš spolu s rodinou. Miestami to bude síce vyzerať ako z filmu „My sme Millerovci“, ale čo ťa nezabije, to ťa posilní. Keď však v kempe na Duchonke zbadáš nádhernú osobu, s ktorou by si chcel aj čo-to poriešiť, príde k tebe mama, nasliní vreckovku a začne ti utierať špinavé ústa. Uff!

Kozorožec (22. december – 19. január)

Wow, to najlepšie na koniec. V auguste sa zapojíš do istej súťaže, ktorú aj vyhráš. Peniaze sa rozhodneš minúť na cestu okolo sveta. Poponáhľaj sa, aby si stihol prísť skôr, ako budú opäť zavedené protiepidemiologické obmedzenia.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame