HOROSKOP na júl je poriadne pikantný: Koho čaká vášnivá skúsenosť na jednu noc a koho samé trapasy?

dievča, leto, žena, teplo

Júl bude pre niektorých poriadne horúci (Zdroj: Unsplash.com/Atikh Bana)

#Zamyslel si sa už nad tým, že je za nami polovica z tohto roka? Čas neúprosne beží a ak si sa doteraz iba tak flákal, je najvyšší čas to zmeniť. S prázdninami sa ti otvárajú aj nové možnosti na neuveriteľné zážitky.

Vodnár (20. január – 18. február)

Karty, kocky aj pexeso ti veštia fakt netradičný júl. To, o čom si sníval ako dieťa sa ti konečne splní. Budeš robiť závozníka na traktore a užiješ si svoju prvú veľkú žatvu. Dúfame, že dostaneš za odmenu aj nejakú tú kukuricu.

Ryby (19. február – 20. marec)

Tvoje čakry sú pripravené zažiť neskutočné leto. Hneď v úvode sa rozhodneš vyskúšať paddleboard, pričom však nepríjemne spadneš a roztrhajú sa ti plavky. Každý naokolo tak bude môcť vidieť tvoju pýchu!

Baran (21. marec – 20. apríl)

Ak sa chceš vyhnúť žalúdočným problémom, tak by si si mal rozmyslieť konzumáciu mliečnych potravín a langošov z kúpalísk s tatárskou. Inak to môže dopadnúť priam pekelne.

Zmrzlina
Zmrzlina (Zdroj: pixabay.com)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Je super, že sa blížia prázdniny a ty si chceš stoj čo stoj privyrobiť a nájsť novú brigádu. Nedarí sa ti to však už nejaký ten týždeň a bohužiaľ, ani sa ti to nepodarí. Nevadí! Ži tu a teraz a tá správna šanca na prácu si ťa nájde. Koniec koncov, pracovných dní zažiješ v živote ešte oveľa viac ako tých príjemných nič nerobiacich!

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Pozbieraš všetku odvahu a aj s partiou kamošov alebo rodinou sa vyberiete na dovolenku do zahraničia. Stane sa ti však udalosť, ktorá úplne zmení tvoj život. Večer sa tak opiješ, až sa zahľadíš do toho krásneho cudzinca či cudzinky a zažiješ nezabudnuteľný sex na jednu noc. No, už len zostáva dúfať, že ti v auguste nebudeme písať o pozitívnom tehotenskom teste.

Rak (22. jún – 22. júl)

Raky sa môžu tešiť na nezabudnuteľnú oslavu narodenín. Mnohí budú prekvapení, koľko ľudí si na nich spomenie a aké perfektné darčeky dostanú. Veď uznaj, ventilátor na USB z notebooku sa ti v horúčavách zíde a možno na toalete využiješ aj vlhčené obrúsky s krížovkami. Všetko najlepšie!

Nikdy neoslávila svoje narodeniny v správny deň
V ktorý deň si sa narodil? (Zdroj: Unsplash/ Nick Fewings)

Lev (23. júl – 22. august)

Aj keď žijeme v dobe, kedy sa akceptuje všetko a každý, zase odtiaľ-potiaľ. Júl bude pre teba mesiacom trapasov. Najskôr sa vyberieš do obchodu v žabkách, v ktorých sa ti roztrhá pracka, a tak to odkráčaš na boso. Stúpiš však pritom do psieho…. ehm, veď ty vieš. Celú túto udalosť bude pozorovať tvoja tajná láska. Tomu hovoríme smola!

Panna (23. august – 22. september)

Nečakaj žiadne novinky, celý mesiac bude pre teba jeden veľký zhon. Navyše, pozor by si si mal dať na svoje financie. Zdá sa, že budeš v júli platiť všetkým na pozývačku. Lacné to veru nebude. Navyše, na diskotéke sa ti veľmi zapáči jedna osoba, o ktorej potom zistíš, že nie je takého pohlavia, za aké sa vydáva. Au, aj toto môže byť zaujímavá skúsenosť!

Váhy (23. september – 22. október)

Ak si si myslel, že ty sa hadov nebojíš, v júli zistíš presný opak. Na cyklotúre sa stretneš zoči-voči užovke, ktorá ťa vyľaká natoľko, že začneš ziapať ako malé dieťa a od strachu sa aj rozplačeš. Stále lepšie, ako keby si ju ale mal prejsť, alebo keby si mal stretnúť medveďa, no nie?

Škorpión (23. október – 21. november)

Strach z nových príležitostí ti nedovolí uvoľniť sa ani v júli. Nesieš si v podvedomí predstavy a spomienky, ktoré pretavuješ aj do každodenného života. Uvoľni sa, buď v pohode. Kúp si niečo pekné na seba, zober partnera na výlet a usporiadaj perfektnú grilovačku. Ak navyše dáš do podmienok dress code v štýle boratových plaviek, o zábavu máš postarané!

Letné hity
Bude toto leto tvoje NAJ? (Zdroj: Unsplash/Bruno Gomiero )

Strelec (22. november – 21. december)

Tentokrát to budeš ty, kto bude poriadne strelený. V júli vychytáš niekoľko kliešťov a aj štípancov od komárov. Na tom by nič nebolo, keby ťa nepoštípali v noci do zadku a následne do tváre. To teda budeš vyzerať… Nechceš si už teraz zaobstarať repelent?

Kozorožec (22. december – 19. január)

Leto vo veľkom štýle bude u teba vyzerať tak, že sa pri prvých vyšších teplotách spáliš na totálku a budeš bedákať, aby ťa doma natierali studeným bielym jogurtom. Po tejto skúsenosti na slnko viac nepáchneš a stane sa z teba nočný tvor. Veľa zábavy si tak zrejme neužiješ. Nuž, mal si počúvať mamku, aby si sa poriadne natieral opaľovacím krémom!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame