Horoskop na apríl ťa dostane: Ktoré znamenie zažije neskutočnú hanbu, a kto rozbehne perfektný biznis plán?

dievča v červenom

#Nový mesiac, nový kvartál a jar v plnom prúde. Aj taký je apríl. My v Hashtagu sme sa pozreli na to, ako sa vám bude dariť. Veríme, že tento horoskop ťa v prvom rade pobaví a v tom druhom sa ti snáď (ne)splní!

Vodnár (20. január – 18. február)

S kamošmi sa dohodneš, že sa pôjdete prejsť k jazeru/vodnej nádrži neďaleko vášho bydliska. Tento priestor je však bydliskom vodných vtákov a zdá sa, že im nebudeš úplne sympatický. Rozbehne sa po tebe kačica a veruže ti nebude všetko jedno. Začneš kričať ako o život a z očí ti pôjde vodopád sĺz ako sa zľakneš, a to všetko priamo pred desiatkami zdesených ľudí. Hanba na sto rokov, a to si takého frajera strúhal!

Ryby (19. február – 20. marec)

S pribúdajúcimi slnečnými lúčmi dostaneš chuť na pivko. Nie je na tom nič zlé. Osviežiš sa, nová chuť, len pozor, aby si to neprehnal a nedostal sa potom do problémov. Vieš ako sa hovorí, opitý človek hovorí pravdu!

Baran (21. marec – 20. apríl)

Vo vzťahoch ti to bude škrípať. Dôvod je jasný, neklape vám to v posteli. Využijete teda sexuálnu poradkyňu ale to, čo vám odporučí ťa zrejme vykoľají. Toto by nevymysleli ani scenáristi pre známu vášnivú platformu končiacu na hub. Nuž, bez sexu sa dlhodobo udržiavať vzťah naozaj nedá, ale toto? Objednávaj radšej ochranu, možno bude v XXL balení a ušetríš.

sex
Bez sexu to nejde (Zdroj: Unsplash/Aditya Gollamudi)

Býk (21. apríl – 20. máj)

S kamarátmi uzavriete stávku, či sa ti podarí prejsť cez 3 okresy bez policajnej kontroly. Dáš sa na to a tam prejdeš bez problémov. Horšie to bude po ceste naspäť, kedy pri hranici posledného okresu budú páni v zelenom. Nuž, budeš mať čo vysvetľovať.

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Čím ďalej tým viac uvažuješ nad tým, že ti to doma lezie hore krkom a začneš poškuľovať po novom bývaní. Po krátkom rešerši ponuky a cien uznáš, že to také ľahké nebude. Ty sa však nezdávaš a rozhodneš sa zvážiť karavan. Pri obhliadke jedného sa stane niečo, čo ti úplne vyrazí dych!

Rak (22. jún – 22. júl)

Apríl bude pre teba úplne nádherný. Už dlho túžiš po novom domácom maznáčikovi a zrazu to úplne nečakane príde. Tvoja polovička ťa v apríli prekvapí tým, že dostaneš poukaz na venčenie psíkov v útulku. Nezúfaj, že len to. Zdá sa, že po pár týždňoch tam pribudne psík, ktorý si úplne získa tvoje srdce a to nielen tým, že mu chýba jedno uško.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa DOGS 🐶 (@insta_dog)

Lev (23. júl – 22. august)

Máš v sebe podnikateľského ducha, ktorý sa v apríli prejaví naplno. Všetko začne nenápadne. Zaujme ťa diskusia na internete o premnožených holuboch v hlavnom meste a o tom, ako strpčujú život ľuďom svojou otravnosťou a náletmi na balkóny. Rozhodneš sa, že vymyslíš niečo nové a neokukané ako ich odstrániť. Už po prvých pokusoch sa to ujme! Bude z teba nový milionár?

Panna (23. august – 22. september)

Si pracant ako lusk. Už rok si v práci, ktorá je naozaj perspektívna a dokonca je ohlásené tvoje povýšenie. Práce máš však vyše hlavy a v apríli ťa neminie väčšia hádka s nezodpovedným kolegom. Treskneš dverami a ešte v ten deň sa rozhodneš dať výpoveď. Či to bolo správne rozhodnutie, nevieme, uvidíš ďalší mesiac. Skús sa pridať k Levovi, možno spolu založíte startup.

Váhy (23. september – 22. október)

Žeby tehotenstvo? Apríl bude naozaj plný rôznorodosti a to najmä tvojich chutí. V jeden deň budeš mať chuť na cviklu s čokoládou, druhý deň na hermelín so zmrzlinou. Fakt divné. Ak si žena, choď si čím skôr kúpiť tehotenský test. A vlhčený toaletný papier k tomu.

jedlo
Tvoje chute zažijú poriadnu turbulenciu (Zdroj: Unsplash)

Škorpión (23. október – 21. november)

Tvoja tvrdohlavosť je známa široko-ďaleko. Aj preto sa rozhodneš stoj, čo stoj presadiť si svoje a kúpiš si letenky do krajiny zaliatej slnkom, palmami a kokosovými orechmi. Len zabúdaš pri tom na jednu vec. V exotike začína obdobie dažďov, ups.

Strelec (22. november – 21. december)

Veľký posun v tvojom vzťahu. Tvoja vysnívaná láska sa rozhodne predstaviť ťa svojim rodičom, a to rovno pri nedeľnom obede v ich novom byte. Všetko sa bude zdať ideálne, pochutíš si aj na kačici s lokšami, keď v tom sa ozve tvoj žalúdok a ty urýchlene pôjdeš na wc a preženie ťa ako tigra. Nielen, že sa pri tom spotíš, ale vďaka tenkým stenám v novostavbách si to s tebou „užijú“ aj ostatní. Zdá sa, že sa u rodičov svojej polovičky dlhšie neukážeš. Aha a to, že dostaneš prezývku „kakoš“ ti snáď ani nemusíme hovoriť.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Chceš schudnúť nejaké to kilečko. Cvičenie, čaje, hlad. S nejakým strateným kilečkom však stratíš aj kilečko z výplaty. Nevyzerá to bohvieako. Čo keby si skúsil naopak pribrať nejaké to kilečko? Možno sa to odrazí aj na výplatnej páske.

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame