HOROSKOP na apríl: Bláznivý mesiac niektorým zmení plány, nezabudni na túto udalosť!

nerozhodné dievča

Nerozhodnosť ťa môže stáť prácu či skvelý zážitok (Zdroj: GettyImages)

#Apríl sa spája nielen s premenlivým počasím, ale tentoraz aj s prvoaprílovými žartíkmi a veľkonočnými sviatkami v jednom. Pre niektoré znamenia bude apríl prelomovým mesiacom. Patríš k nim aj ty?

Vodnár (20. január – 18. február)

Na ceste do školy sa ti stane nepríjemná nehoda. Ako to už býva, aprílu sa nevyhne ani výdatný dážď. Teba však ráno ošpliecha auto tak nešťastne, že budeš mať z toho pokazený celý deň. Sedieť mokrý v škole či práci veľmi nepovzbudí. 

Ryby (19. február – 20. marec)

Miluješ všetky módne trendy a dobre vieš, že jar praje najmä teniskám. Trochu sa pozabudneš a rozbiješ na nákupoch všetky svoje ušetrené peniaze. Fúha, snáď si aspoň vyberieš nejaké parádne.

Baran (21. marec – 20. apríl)

Mnoho ľudí, ktorí sa narodili v znamení Barana, zažijú tento rok svoje prvé prezidentské voľby. Šetri si však sily počas veľkej piatkovej párty. V meste sa spoločensky opustíš natoľko, že sa ráno zobudíš v úplne inom meste na opačnom konci republiky. A bez voličského preukazu!

Býk (21. apríl – 20. máj)

Stane sa ti nepríjemná udalosť. Zrazu si uvedomíš, že nedovidíš poriadne na televízor, ani na tabuľu. Zdá sa, že budeš nosiť okuliare. Neber to však tragicky, podľa nás sú okuliare absolútne sexi a šik! 

Okuliare možno pristanú aj tebe (Zdroj: unsplash.com/Susan Duran)

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Zmilujú sa nad tebou všetky cestovateľské hviezdy. Natrafíš na letenky za pár eur, vďaka čomu ťa v apríli čaká krátky výlet do zahraničia. V ďalekej budúcnosti vidíme pekné počasie a dobré jedlo. Žeby Taliansko?

Rak (22. jún – 22. júl)

S kamarátmi dostanete nápad – odsťahujete sa od rodičov. Neviete síce, kde na to zoberiete peniaze, ale plán je to celkom pekný. Nuž, zrejme je najvyšší čas hľadať si brigádu. Pozor však na podvodné stránky, ktoré lákajú na veľký zárobok v zahraničí!

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
TEST ryžových chlebíkov v čokoláde: Poleva nás nemilo prekvapila, samý tuk a cukor!

Lev (23. júl – 22. august)

Levy sa zamilujú do nového športu – bedmintonu! Strávia ním všetok voľný čas, či bude piatok, či víkend, či sviatok. Možno v tebe rastie nová športová hviezda, veď naša krajina ich potrebuje ako soľ.

Panna (23. august – 22. september)

Možno z recesie a možno naozaj, ktovie, ale tieto veľkonočné sviatky sa rozhodneš osláviť tak, ako sa patrí. Chýbať nebude fúkanie a maľovanie vajíčok, korbáč a vedrá s vodou. Škoda len, že budeš jediný v partii opačného pohlavia. 

Aj mužom sa môže páčiť maľovať kraslice a ženám oblievať chlapov vedrami vody (Zdroj: unsplash.com/Sebastian Staines)

Váhy (23. september – 22. október)

Váhavosť je síce charakteristickou črtou tvojho znamenia, ale v tomto prípade sa ti naozaj neoplatí. Ak sa nevieš rozhodnúť, či ísť na super platenú brigádu, alebo využiť extrémne lacné letenky do Lisabonu, môže sa stať, že dopadneš ako Buridanov osol. Aj ten zomrel, lebo dumal nad tým, ktorá kopa sena je lepšia, no nakoniec ani jednu neochutnal.

Škorpión (23. október – 21. november)

Usmeje sa na teba obrovské šťastie, nájdeš si prácu, po ktorej si dlho túžil. Zaslúžiš si to. Lenže, v živote musí panovať rovnováha a je preto možné, že sa ti niečo pokazí – podľa  našich odhadov to pravdepodobne bude auto alebo mobil.

Strelec (22. november – 21. december)

Och nie, koľká smola! Každý strelec, ktorý sa rozhodne v apríli zmeniť účes, bude roniť krokodílie slzy. S kaderníčkou sa neporozumiete. Priprav sa preto na odlišnú farbu, ale zrejme ti hrozia aj o niekoľko centimetrov kratšie vlasy.

Kozorožec (22. december – 19. január)

Tvoj najbližší priateľ ti oznámi, že sa pred niekoľkými týždňami vyspal s vašou spoločnou kamoškou. Z tohto nezáväzného flirtu sa im však podarilo zamiešať bábätko. Bude chcieť od teba radu, čo má robiť. Stojíš pred dôležitým rozhodnutím.

👉 MOHLO BY ŤA ZAUJÍMAŤ:
Potvrdí sa existencia drakov? Archeológovia objavili v Číne milióny rokov starého tvora

Sleduj nás aj na sociálnych sieťach

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame