HOROSKOP na máj ti ukáže, ako by mala vyzerať tvoja láska: Spoznáš v tomto opise niekoho?

Ako by mal vyzerať tvoj partner? (Zdroj: unsplash.com/Candice Picard)

#Máj sa bezpochyby spája s bozkom pod čerešňou, v iných prípadoch aj pri čerešni. Každopádne je to mesiac lásky. Prečítaj si náš uletený horoskop, ktorý ti napovie, ako by mal vyzerať tvoj životný partner. Pozor, možno v ňom spoznáš niekoho známeho!

Vodnár (20. január – 18. február)

Láska tvojho života nebude vyššia ako 190 centimetrov, ale ani nižšia ako 150 centimetrov. Bude mať vyrysované telo, z ktorého sa priam roztopíš. K tomu drobný nos a prísne črty tváre. Hotový sen.

Ryby (19. február – 20. marec)

Osoba, ktorá patrí do tvojho života má plné pery a pohľad, aký nikde inde už nezažiješ. Dostane ťa svojou samostatnosťou, hrdosťou a sarkazmom. Táto osoba bude v každom prípade mladšia od teba o dva roky, bude milovať cestovanie a pochádzať bude z Bratislavy. Už vieš, o kom je reč?

Baran (21. marec – 20. apríl)

Životný partner by mal mať v tvojom prípade pochopenie pre tvoju tvrdohlavosť. Ver, že ten pravý to tak aj bude mať. Môže za to však fakt, že bude hluchý. Spolu zažijete veľa jedinečných chvíľ a ty sa dokonca začneš učiť posunkovú reč. Ak nikoho takého nepoznáš, najvyšší čas začať ho hľadať v skupinách na to určených!

Láska musí vychádzať z vnútra (Zdroj: Unsplash/Julian Myles)

Býk (21. apríl – 20. máj)

Tmavé vlasy, hnedé oči a opálená pokožka. Výstredný štýl obliekania si ťa získa rovnako ako jeho originálne meno tureckého pôvodu. Tak čo, už tušíš, kde sa tvoja polovička nachádza?

Blíženci ( 21. máj – 21. jún)

Nemáš problém zblížiť sa s kýmkoľvek. Problém však je, že nech sa snažíš akokoľvek, nikto pravý pre teba neexistuje. Si natoľko zahľadený do seba, že za dokonalého považuješ iba samého seba a na každom vidíš len chyby. Čím skôr sa zmieriš s tým, že zostaneš na ocot, tým lepšie.

Rak (22. jún – 22. júl)

Zažiť lásku ako z filmu, to si vždy chcel/a. Nezabúdaj, že ako spieva Paľo Habera, krátke lásky sú tie najdlhšie. Tvojou spriaznenou dušou bude osoba narodená v znamení rýb, raka alebo strelca. Vieme o nej, že bude mať rada šport, niekoľko súrodencov a zlomí ti srdce. Au.

Lev (23. júl – 22. august)

Jedinečnosť je to, čo si ceníš. Aj preto ťa v budúcnosti zaujme, že sa tvoja nežná a možná polovička bude venovať pestovaniu kaktusov a cvičeniu rybičiek. Pozor, toto nie je sranda. Z fyzických čŕt sa priprav na to, že bude mať každé oko inej farby. Veď hovoríme, ceníš si jedinečnosť.

Panna (23. august – 22. september)

Láska tvojho života, ktorej budeš chcieť obetovať celý svoj život, nebude pochádzať zo Slovenska. Možno to bude niekto z Ukrajiny a možno niekto z tropickej Kene? Ktovie. Isté však je, že nebude mať vlasy. Napriek tomu budeš cítiť neodolateľnú túžbu dotýkať sa tejto osoby. Bude mať v sebe niečo magické.

čo majú ženy rady na mužoch
Začni sa učiť cudzí jazyk (Zdroj: Unsplash/ali-pazani)

Váhy (23. september – 22. október)

To, čo vás bude spájať, je rovnaké videnie sveta. Ani jeden totiž nebudete mať 100% zrak. Zatiaľ čo ty to riešiš dioptriami, tvoj partner nebude vidieť takmer nič. Napriek tomu konečne budeš na niečo užitočný a až vďaka tebe začne druhá osoba naplno žiť.

Škorpión (23. október – 21. november)

Si egoista, ktorý si zakladá iba na častom a dobrom sexe. Vyhovieť ti nie je vôbec jednoduché. Najviac sa hodí k tebe vášnivý baran. Myslíme znamenie, nie to zviera. Okrem toho si však tiež veľmi citlivý a preto potrebuješ stále opateru. Tvoj partner by mal byť aspoň o 15 rokov starší, aby si navždy pri ňom mohol zostať dieťaťom, ktoré sa o nič nechce starať.

Strelec (22. november – 21. december)

Tvoju životnú lásku spoznáš až v druhom polroku. Vaše stretnutie bude naplánované. Spoznáš ho alebo ju v ambulancii u lekára. Fúha, zdá sa, že to bude romantika ako z filmu. Vieme teda už, aké bude mať povolanie. Najvyšší čas skontrolovať si svojich lekárov, nemyslíš?

Kozorožec (22. december – 19. január)

Ty si kompatibilný iba s minimom znamení a ešte s menším počtom ľudí. Hľadať pravú lásku ti zaberie takmer celý život a v istom bode z toho už zošalieš. Vyriešiš to preto robotom, ktorý bude o niekoľko desiatok rokov na nerozoznanie od človeka. Čo už, aj takíto ľudia, ako si ty, musia existovať.


Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame