Tvorca hororov Uteč a My si pre nás pripravil ďalšiu strhujúcu novinku: Paranormálne javy tentokrát zasiahnu celé mesto

Vyšiel trailer na nový horor Nope od Jordana Peeleho

Vyšiel trailer na nový horor Nope od Jordana Peeleho (Zdroj: Universal Pictures)

#Scenárista a režisér Jordan Peele debutoval za kamerami ako tvorca úspešného hororu Uteč. Za film dokonca získal aj Oscara v kategórii najlepší originálny scenár. O dva roky neskôr sme mali možnosť vidieť jeho rovnako vydarený film My, ktorý sa však podobného ospevovania neprávom nedočkal. Tentokrát nebude hororovým udalostiam čeliť jedna rodinka, ale hneď celé mesto.

Z traileru na nový hororový triler Nope to vyzerá, že pokojný život obyvateľov mestečka v Kalifornii zasiahnu nepríjemné udalosti. Tie sa postupne stupňujú, až kým sa na oblohe nezjaví čudný predmet zahalený oblakom, ktorý všetko nešťastie spôsobuje. Príčina bude mať pravdepodobne podobné metaforické vysvetlenie ako to má Peele vo zvyku.


Rebríček 30 najlepších hororov posledných desaťročí: Po týchto snáď ani nezaspíš!


Okrem toho, že novinku napísal a zrežíroval Jordan Peele, sme mali možnosť vidieť aj herecké obsadenie. Do hlavnej úlohy sa po vzore Uteč vracia čerstvý držiteľ Oscara Daniel Kaluuya (v roli Jamesa Haywooda), uvidíš však aj Stevena Yuena z Walking Dead, Barbie Ferreiru, Keke Palmer, Michaela Wincotta a ďalších.

Paranormálne javy a nevysvetliteľné okolnosti sú Peeleho špecialitou. Ako sa popasuje s novinkou, ktorú mimochodom nakrútil na IMAX kamery, si budeme môcť pozrieť v kinách už koncom júla. Zájdeš do kina?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame