His Dark Materials sa vracia s druhou sériou: Okolo hlavných hrdinov začína zúriť vojna, sleduj napínavý trailer

Záber zo seriálu His Dark Materials

Druhá séria seriálu Temné hmoty bude mať premiéru 17. novembra (Zdroj: HBO)

#HBO ukázalo trailer pre druhú sériu svojho fantasy klenotu s názvom His Dark Materials (Temné hmoty). Ten si svoju premiéu odbije už čoskoro, konkrétne 17. novembra na HBO a HBO GO. A o tom, že by si mal pokračovanie tohto príbehu vidieť, svedčí aj nový trailer.


Zažeň jesennú depresiu dávkou skvelých noviniek od HBO: Pozri sa, na čo všetko sa môžeš tento mesiac tešiť


Druhá séria začína potom, čo Lord Asriel otvoril most do nového sveta. Lyra je rozrušená smrťou svojho najlepšieho priateľa a nasleduje ho do neznáma. V podivnom a opustenom meste stretáva Willa, chlapca z nášho sveta, ktorý tiež uteká pred svojou komplikovanou minulosťou. Lyra a Will zisťujú, že sú ich osudy prepojené.

Záber zo seriálu His Dark Materials
Druhá séria seriálu Temné hmoty bude mať premiéru 17. novembra (Zdroj: HBO)

Okolo nich začína zúriť vojna. Navyše, pani Coulterová hľadá Lyru, odhodlaná doviesť ju späť domov stoj čo stoj. V druhej sérii sa opäť objaví Dafne Keen, Ruth Wilson, Amir Wilson, Ariyon Bakare, Andrew Scott, Will Keen, Ruta Gedmintas a Lin-Manuel Miranda.

V novom hereckom obsadení sa objavia Terence Stamp, Jade Anouka a Simone Kirby. Temné hmoty vznikli v produkcii Bad Wolf v spojení s New Line Cinema pre BBC One a HBO. Budeš sledovať druhú sériu His Dark Materials? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie.

Zdroj: Tlačová správa, HBO
Odporúčame