Highlighty slovenských športovcov: Ako sa darí Petre Vlhovej a čo chystá Martin Škrtel?

Martin Škrtel v Liverpoole

Martin Škrtel chystá veľkú vec (Zdroj: Instagram/martin37skrtel)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežný život, si na správnom mieste. Prezradíme ti, ako sa darilo Petre Vlhovej počas víkendu a s kým sa v Liverpoole stretol Martin Škrtel. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Vlhovej bronzové priečky v Taliansku

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová skončila v nedeľnom slalome Svetového pohára v Sestriere na treťom mieste. V talianskom stredisku po prvom kole viedla, v druhom však klesla rovnako ako v sobotnom obrovskom slalome o dve priečky.

O sedem desatín sekundy zaostala za Švajčiarkou Wendy Holdenerovou, ktorá zopakovala víťazstvo z Killingtonu, pred Vlhovú sa dostala aj Američanka Mikaela Shiffrinová. Slovenská reprezentantka dosiahla 61. pódiové umiestenie v kariére a štvrté v tejto sezóne.

Škrtel v Liverpoole

Slovenská futbalová ikona Martin Škrtel sa dostane na strieborné plátno. Už v priebehu budúceho roka si budú môcť fanúšikovia pozrieť jeho veľký príbeh v kinách.  Natáčanie prebieha na rôznym miestach, ktorú majú pre Martina veľký význam. Uplynulé dni strávil v Liverpoole, kde odohral vyše osem rokov. Stretol sa tam napríklad aj s futbalovou hviezdou Stevenom Gerardom.

Prípravy na Kaufland cup

O niekoľko dní sa na Slovensku uskutoční Kaufland Cup, v rámci ktorého odohrajú Slováci dve stretnutia s Nórskom a Lotyšskom. Pred turnajom sa konal spoločný zraz v Bratislave. Zverenci trénera Craiga Ramsayho absolvujú od pondelňajšieho zrazu do prvého duelu na turnaji tri tréningové jednotky.

Vo štvrtok o 18.00 ich čaká prvý súboj s Nórskom, v piatok majú voľno, na programe je len súboj Nórov s Lotyšmi. V sobotu vyvrcholí domáce podujatie súbojom Slovenska s Lotyšskom so začiatkom o 13.00.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame