Highlighty slovenských športovcov: Radostná novinka u bývalej tenistky i hetrik v českej extralige

Tenistka Magdaléna Rybáriková so synčekom

Naša úspešná tenistka sa stala mamou (Zdroj: Instagram/magdalena_rybarikova)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežný život, si na správnom mieste. Prezradíme ti, ktorá bývalá tenistka sa stala mamou, ale aj to, či Juraj Slafkovský ostáva v NHL. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Úspešní Slováci v českej extralige

Hokejový reprezentant Libor Hudáček má za sebou najlepší zápas v drese tímu HC Oceláři Třinec. K triumfu 8:0 nad Kladnom v rámci 19. kola sezóny v českej extralige pomohol tromi gólmi. K víťazstvu prispel jedným gólom aj útočník Marko Daňo a obranca Martin Marinčin.

Slafkovský ostáva v NHL

Draftová jednotka Juraj Slafkovský sa v NHL teší už svojmu tretiemu presnému zásahu, tentokrát strelil gól pri domácej prehre 4:6 s Vegas Golden Knights.  Okrem toho je skvelou správou aj to, že ostáva v prvom tíme Montreal Canadiens. Hranicu prvých desiatich duelov v áčkovom tíme prežije na úkor spoluhráča Rema Pitlicka, ktorého klub zapísal na waiver listinu nechránených hráčov.

Boráros potvrdil pozíciu favorita

Nová bojová organizácia, za ktorou stojí promotér Attila Végh, úspešne usporiadala svoj prvý turnaj v Trnave. Jedným z vrcholov večera bol očakávaný návrat Gábora Borárosa, šampióna prvej série OKTAGON Výzva, ktorý sa vracal po troch prehrách v rade. Jeho súperom sa stal Grék Robert Oganesyan. Boráros však v dôležitom zápase nezaváhal a potvrdil pozíciu favorita.

https://www.instagram.com/p/CkmJpGXLxzm/

Radostná novinka u Magdalény Rybárikovej

Bývalá slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková sa prvýkrát stala mamou. Niekdajšia 17. hráčka rebríčka WTA priviedla na svet chlapčeka, ktorému spolu s partnerom vybrali meno Lucas. Srdečne blahoželáme!

Odporúčame