Highlighty slovenských športovcov: Wittnerov rekord v organizácii RFA a najrýchlejší hetrik v réžii Marka Daňa!

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch. Ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežné radosti či starosti, si na správnom mieste. Prezradíme ti, o aký rekord sa postaral Jozef Wittner a čo sa podarilo Markovi Daňovi!

Okrem toho ti prezradíme, aký veľký deň má za sebou MMA zápasník Karol Bomby Ryšavý. Prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

RFA večer v Košiciach

Slovenský bojovník Tomáš Možný zdolal v hlavnom zápase štvrtého turnaja organizácie Real fight arena (RFA) Poliaka Kamila Mindu po technickom KO v 2. kole. Z víťazstva sa tešil aj Jozef Wittner, ktorý v zápase do 77 kg knokautoval Brita Chrisa Astleyho už po 22 sekundách, čím vytvoril nový rekord organizácie.

„Týmto príspevkom sa chcem poďakovať celému môjmu tímu, priateľom, trénerom, sparingpartnerom, rodine, sponzorom, fanúšikom. Každému, kto mi pomáhal, ako vedel. To, čo sa podarilo, je len výsledkom tvrdej práce a spojenia všetkých síl pre jeden cieľ. Je to jedna veľká fantázia, ste úžasní a milujem vás,“ napísal Wittner na svojom Instagrame.

Skvelé správy zo zámoria!

Draftová jednotka Juraj Slafkovský začne sezónu v NHL. Udržal sa v prvom tíme Montrealu Canadiens aj po tom, ako klub poslal do AHL pre začiatkom ročníka posledných piatich hráčov. Na otváracích súpiskách prvých tímov zostali pred úvodnými zápasmi novej sezóny aj obranca Šimon Nemec (New Jersey) a útočníci Pavol Regenda (Anaheim) a Adam Ružička (Calgary).

Najrýchlejší hetrik

Hokejista Marko Daňo dosiahol najrýchlejší hetrik v Českej Tipsport extralige v histórii, keď svoj tretí gól dosiahol v čase 07:17.  Celkový čas, ktorý potreboval na strelenie troch gólov, bol 5 minút aj 47 sekúnd.

Bronz pre Mokošovú

Športová gymnastka Barbora Mokošová obsadila v nedeľu na podujatí série FIG World Challenge Cup v tureckom Mersine tretie miesto na bradlách. „Táto sezóna bola moja najťažšia, no s týmto krásnym koncom,“ napísala na svojom instagramovom profile.

Veľký deň

MMA fighter Karol Ryšavý sa pochválil fotkou veľkého dňa jeho rodiny. Veríme, že krstiny svojej ratolesti si dobre užil.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame