Highlighty slovenských športovcov: Skejtbordista Richard Tury dosiahol ďalší skvelý výsledok a kde trávila voľné dni Dominika Cibulková?

Skejtbordista Richard Tury

Skejtbordista Richard Tury si pripísal ďalší skvelý výsledok (Zdroj: Instagram/risotury)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch. Ak ťa zaujíma aj ich súkromie a bežné radosti či starosti, si na správnom mieste. Skejtbordista Richard Tury dosiahol ďalší skvelý výsledok v kariére, Ján Lašák sa ocitol v sieni slávy a Dominika Cibulková trávila čas v Paríži. Prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe

Úspešný Tury v Barcelone

Náš najlepší skejtbordista Richard Tury dosiahol ďalší skvelý výsledok v kariére. 29-ročný rodák z Košíc vybojoval vo finále Urban World Series – Extreme v Barcelone bronz.

Lašák v sieni slávy

Bývalý hokejový brankár Ján Lašák sa dočkal veľkého uznania v klube Bíly Tigři Liberec, v ktorom pôsobil. Klub ho totiž zaradil do siene slávy. „Vďaka spoluhráčom, masérom, vedeniu, fanúšikom a majiteľovi za krásne obdobie v Liberci“, napísal na svojom Instagrame.

Premiérový gól pre Hancka

Futbalista Dávid Hancko zaznamenal premiérový gól v drese Feynoordu Rotterdam. V dueli Európskej ligy pomohol k triumfu svojho tímu nad Sturmom Graz 6:0, keď sa v 31. minúte postaral o druhý zásah domácich. Pre Hancka to bol piaty duel vo farbách holandského tímu od prestupu zo Sparty Praha.

Voľný čas

Bývalá tenistka Dominika Cibulková trávili uplynulé dni v Paríži, Ivan Buchinger si zasa išiel užiť do Brna Oktagon. Martin Škrtel si ako bývalý hráč Trnavy naplno vychutnal derby s bratislavským Slovanom, a to priamo v kotle fanúšikov.

https://www.instagram.com/p/Cipn6JyKqO7/

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame