Highlighty slovenských športovcov: Aký sľub splnil Škrtel po 20 rokoch a aké ocenenie má na konte Juraj Slafkovský?

Hokejista Juraj Slafkovský s ocenením Hokejista roka

Slafkovský sa stal hokejistom roka (Zdroj: TASR)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch. Ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežné radosti či starosti, si na správnom mieste. Juraj Slafkovský si odniesol z galavečera tri ocenenia a Martin Škrtel splnil dvadsaťročný sľub. Ak chceš vedieť viac, prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe

Tri ocenenia pre Slafkovského

Slovenským hokejistom roka 2022 sa stal Juraj Slafkovský. Okrem premiérovej trofeje za celkové prvenstvo si z galavečera odniesol aj ocenenia pre najlepšieho útočníka a najlepšieho hráča do 20 rokov v sezóne 2021/22.

Prekvapenie u Tomiho Kida

Bývalý boxerista Tomi Kid Kovács sa na svojom Instagrame pochválil radostnou správou. S manželkou Dominikou čakajú svoje tretie bábätko. Gratulujeme!

Škrtel splnil dvadsaťročný sľub

Bývalý kapitán našej futbalovej reprezentácie Martin Škrtel si po konci profesionálnej kariéry opäť obul kopačky. Vrátil sa do klubu, v ktorom začínal.

Buday natiahol víťaznú šnúru!

Bojovník Martin Buday ostáva v najpresížnejšej MMA organizácii aj naďalej neporaziteľný. Vo svojom druhom zápase si v San Diegu poradil na body s poľským bojovníkom Lukaszom Brzeským v pomere 29-28, 28-29 a 29-28.

Varga na skvelom druhom mieste!

Triatlonista Richard Varga obsadil na prestížnych pretekoch Ironman v Gdyni skvelé 2. miesto! Blahoželáme!

Mak mieri do Austrálie

Futbalista Róbert Mak bude pokračovať v kariére v Austrálii po tom, ako podpísal dvojročný kontrakt s FC Sydney. Slovenský reprezentant naposledy pôsobil vo Ferencvárosi Budapešť.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame