Highlighty slovenských športovcov: Martin Dúbravka v legendárnom Manchestri United a skvelá medailová bilancia pre vodné športy

Martin Dúbravka podpísal zmluvu s Manchester United

Martin Dúbravka prestúpil do Manchestru United (Zdroj: manutd.com)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch. Ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežné radosti či starosti, si na správnom mieste. Futbalový brankár Martin Dúbravka prestúpil do legendárneho klubu v Manchestri a na MS juniorov sa Slovákom podarilo získať medailové umiestnenia.

Ak chceš vedieť aj to, ako trávia voľný čas Petra Vlhová či Marián Gáborík, čítaj ďalej. Prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe

Dúbravka mieri do Manchestru!

Futbalový brankár Martin Dúbravka po štyroch sezónach v Newcastle United zamieril do Manchestru United. „Som veľmi nadšený, že som tu v Manchestri! United sú jedným z najväčších klubov na svete s bohatou históriou a neuveriteľnou fanúšikovskou základňou. Je to pre mňa nová výzva a plne sa sústredím na to, aby som odovzdal všetko pre tento ikonický klub. Nemôžem sa dočkať, kedy sa pripojím k tímu a začnem!“ napísal na svoj Instagram.

Medailové priečky

Reprezentantka v rýchlostnej kanoistike Bianka Sidová sa stala juniorskou majsterkou sveta v K1 na 1000 m. V sobotu na šampionáte v maďarskom Szegede získala aj striebro spolu s Rékou Bugárovou v disciplíne K2 na 500 m. Bianka Sidová potvrdila výbornú formu aj v ďalších pretekoch. Vo finále K1 na 500 m získala ďalšiu striebornú medailu.

Plavkyňa Lillian Slušná si vyslúžila bronzovú medailu na majstrovstvách sveta juniorov v peruánskej Lime. Vo Videna Aquatic Centre dosiahla vo finále na 50 m motýlik čas 27,04 s. a získala tak tretiu priečku.

Posledné dni pred sezónou

Sezóna zimných športov sa pomaly blíži. Posledné dni oddychu si vychutnáva lyžiarka Petra Vlhová v Ríme, biatlonistka Paulína Fialková zas trávi čas na Tenerife.

Čas s rodinou

Posledné letné dni si bývalý hokejista Marián Gáborík užíval s rodinou v Chorvátsku a takto sa tam zabával! Martin Škrtel zas trávil čas s rodinou na golfovom ihrisku, zatiaľ čo futbalista Ján Ďurica si vychutnával s dcérou prvý deň v škole.

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame