Highlighty slovenských športovcov: Ktorý slovenský futbalista sa oženil?

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: Unsplash/ Samantha Gades)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch. Ak ťa okrem toho zaujíma aj ich súkromie a bežné radosti či starosti, si na správnom mieste. Ak chceš vedieť, ktorý slovenský futbalista sa oženil a aké tituly získali Ján Volko, Peter Sagan či Alexander Slafkovský, čítaj ďalej. Prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe

Úspešný Svetový pohár v Slovinsku

Slovenský reprezentant vo vodnom slalome Alexander Slafkovský zvíťazil na podujatí Svetového pohára v slovinskom Tacene v kategórii C1. Vo finále predviedol čistú jazdu a s časom 86,27 sekundy si pripísal ôsmy triumf v kariére.

Kajakár a strieborný medailista z olympiáde Jakub Grigar obsadil v K1 mužov 3. miesto. V prebiehajúcej sezóne SP dosiahol svoje prvé pódium a celkovo svoje tretie v kariére. „Musel som teda dosť bojovať proti vode, ale nakoniec to aj s trochou šťastia (v nešťastí ostatných chalanov) postačilo na pódium 🙂. Mám veľkú radosť a dúfam, že to do budúcna bude takto pokračovať,“ napísal na svoj Instagram.

Povedali si „áno“

Slovenský futbalový reprezentant Lukáš Haraslín sa oženil s partnerkou Nikol v kaštieli v Tomášove. Na svadbe nechýbali hostia ako Marek Hamšík, Róbert Mak či Dominik Holec.

Cenné pódium

Slovenský pretekár na plochej dráhe Martin Vaculík obsadil 2. miesto v pretekoch v poľskom Gorzówe. Po zisku 18 bodov sa v celkovom hodnotení sezóny 2022 posunul na 3. miesto.

Vacation time

Futbalista Milan Škriniar po náročnej sezóne oddychuje v spoločnosti partnerky a dcéry spoločne s Jaroslavom Mihalíkom v Španielsku. Tenistka Rebecca Šramková zas pred Wimbledonom strávila oddychový čas na Zrce.

Všetko najlepšie!

Motocyklový pretekár Štefan Svitko oslávil životné jubileum. K 40. narodeninám prajeme všetko najlepšie!

Majstri SR

Šprintér Ján Volko získal na atletických majstrovstvách Slovenska v Trnave double. Po stovke sa tešil aj z triumfu na trati 200 m. Zvíťazil v čase 21,04 s.

Peter Sagan získal svoj ôsmy titul majstra Slovenska v cestnej cyklistike. Na 197 kilometrovej trati pretekári absolvovali na spoločných MSR a MČR desať okruhov. Teraz sa už pripravuje na štart Tour de France!

Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: Hashtag.sk