Highlighty slovenských športovcov: Ako sa slovenský hokejista dostal do Bieleho domu a prečo si Fialková zakladá nový Instagram?

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: Unsplash/AnaLanza)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, preto ti priblížime aj momenty z ich súkromia. Ak ťa zaujíma, ktorá slovenská biatlonistka stavia svoj vysnívaný dom a ktorý futbalový reprezentant oslávil 30. narodeniny, si na správnom mieste. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Paulína Fialková stavia svoj vysnívaný dom

Biatlonistka Paulína Fialková sa pochválila správou zo súkromia: Stavať vysnívaný dom bude istotne dlhá a náročná cesta 🙈. Ale ja sa výziev nebojím!“ Dokonca si kvôli tomu vytvorila na Instagrame aj ďalší účet, na ktorom bude spoločne s fanúšikmi zdieľať informácie ohľadom stavby domu.

Černák v Bielom dome

Hokejisti klubu Tampa Bay Lightning absolvovali tradičnú návštevu amerického prezidenta v jeho sídle. Hoci Stanley Cup získali už tretíkrát, až teraz sa im podarilo túto návštevu absolvovať. Medzi návštevníkmi nechýbal ani slovenský obranca Erik Černák.

Všetko najlepšie!

Futbalový reprezentant Patrik Hrošovský, ktorý aktuálne pôsobí v belgickom klube KRC Genk, oslávil pred pár dňami svoje 30. narodeniny. Dodatočne blahoželáme!

Schmiedlová si v Madride zahrá hlavnú súťaž

Tenistka Anna Karolína Schmiedlová sa prebojovala do hlavnej súťaže na prestížnom turnaji WTA v španielskom Madride. Vo finále kvalifikácie zdolala piatu nasadenú Poľku Magdu Linetteovú 6:2, 1:6, 7:6. Po neúspešnom druhom sete síce prehrávala, no vďaka bojovnosti duel dotiahla do tajbrejku, v ktorom nakoniec uspela.


Buď s nami aj na Instagrame a dozvieš sa o každom novom článku ako prvý!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame