Highlighty slovenských športovcov: Ako trávi svoj voľný čas kapitán bronzových hokejistov Marek Hrivík?

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: Unsplash/ Dolapo Ayoade)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, preto ti priblížime aj momenty z ich súkromia. Ak ťa zaujíma, ako trávi svoj voľný čas hokejista Marek Hrivík a kto sa zúčastnil narodeninovej oslavy Gábora Borároša, si na správnom mieste. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Hrivík si vychutnával zápas FA cupu

Kapitán bronzových hokejistov z olympiády v Pekingu po skončenej sezóne vo švédskom klube Leksand IF oddychuje a naberá sily na novú. Pred pár dňami navštívil futbalový štadión Wembley, kde si užil zápas FA Cupu medzi Liverpoolom a Manchestrom City.

Mladí hokejisti medzi elitou

Slovenskí hokejisti do 18 rokov nestratili na domácom šampionáte ani bod a obsadili prvé miesto. Po troch rokoch sa tak vrátia do elitnej kategórie MS. Slováci zostúpili do 1. divízie v sezóne 2018/2019 na majstrovstvách vo Švédsku, kedy nezvládli súboj o udržanie so Švajčiarskom.

Dodržujú tradície

Veľkonočné tradície dodržujú aj naši skvelí športovci, takýmito fotografiami sa pochválili napríklad futbalista Erik Jendrišek a vodnoslalomár Matej Beňuš.

Veľkolepá párty

MMA zápasník Gábor Borároš nedávno oslavoval 30. narodeniny a veľkolepej párty sa okrem známych tvárí a účastníkov reality show Survivor zúčastnil napríklad aj Rytmus. Dodatočne blahoželáme a prajeme všetko dobré!

https://www.instagram.com/p/CcS97oiMsSc/

Nová hviezda?

Futbalový záložník Lukáš Haraslín momentálne pôsobí v Pražskej Sparte, kde je na hosťovaní z talianského klubu US Sassuolo Calcio. Na Instagrame sa pochválil fotografiou so synom Lucom. Žeby nová futbalová hviezda?


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame