Highlighty slovenských športovcov: Niekto si užíval slnečné lúče, iní bojovali v snehu a mraze

Highlighty športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: pixabay.com/HeungSoon)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch, i keď tie z nich primárne robia hviezdy vo svojom obore. Ak ťa ale okrem gólov, časov či získaných bodov zaujíma aj ich bežný život, si na správnom mieste. Prinášame ti totiž highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Hantuchová v Kalifornii

Bývalá tenistka Daniela Hantuchová momentálne komentuje tenisové prenosy zo štúdia v úlohe televíznej moderátorky. Aktuálne sa nachádza v Kalifornii, kde sa odohráva prestížny turnaj Indian Wells. Ešte predtým si však stihla počas svojho voľného času odbehnúť v spoločnosti hviezdnych tenistov zahrať golf.

Najlepší výkon od roku 2017

Slovenskí biatlonisti na podujatí Svetového pohára v v estónskom Otepää v miešanej štafete obsadili šieste miesto. V zložení Michal Šima, Tomáš Sklenárik, Ivona Fialková a Paulína Fialková dosiahli najlepší výsledok za posledné roky. 6. miesto v MIX štafete je náš najlepší výsledok od 2017! Gratulujem, všetci sme podali dobrý výkon,“ napísala na Instagram naša aktuálne najlepšia biatlonistka Paulína Fialková.

Škrtel na premiére filmu

Futbalista Martin Škrtel sa spolu s manželkou Barborou a synom Matteom zúčastnili v Bratislave premiéry pokračovania slovenského filmu Šťastný nový rok 2: Dobro došli. A mali z toho zjavne veľkú radosť.

Rehák Štefečeková s dvoma cennými kovmi

Slovenská reprezentantka v športovej streľbe Zuzana Rehák Štefečeková zvíťazila v trape na podujatí Svetového pohára v cyperskej Nikózii. Vo finále zdolala Talianku Silvan Stancovú. Okrem toho získala spoločne s Mariánom Kovačócym v mixe bronzovú medailu. Som veľmi šťastná, že sme prišli zdraví (aspoň zatiaľ to tak vyzerá) domov a, že som mojim chlapcom priniesla dve medaily, každý bude mať svoju,“ napísala na svoj instagramový profil.

Šramková absolvovala operáciu

Tenistka Rebecca Šramková sa na Instagrame priznala, že od Vianoc bojovala s bolesťou ľavej nohy. Nakoniec zistili, že ide o únavovú zlomeninu sezamovej kosti. Podstúpila operáciu a čaká ju pauza od tenisu. „Dúfam, že o dva mesiace budem späť na kurte. Je to veľmi deprimujúce pre profesionálneho športovca, ale my sme tu, aby sme bojovali každú sekundu, minútu a hodinu,“ uviedla.

6 cenných kovov pre slovenských paralympionikov

Slovenská výprava zdravotne znevýhodnených športovcov má za sebou ďalšie úspešné zimné paralympijské hry. V Pekingu získali šesť medailí – tri zlaté a tri bronzové. O všetky slovenské medaily sa postarala trojica lyžiarov Henrieta Farkašová, Alexandra Rexová a Miroslav Haraus.


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame