Highlighty slovenských športovcov: Ktorý hokejista sa v NHL zahral na pravého kovboja?

kovboj cizmy klobuk laso cowboy

Vedeli by ste správne zladiť kovbojskú výstroj aj vy? (Zdroj: Unsplash.com/Joseph Hersh)

#Život športovcov nie je založený iba na úspechoch a výsledkoch, preto ti priblížime aj momenty z ich súkromia. Hokejista Adam Jánošík sa stal dvojnásobným otcom, Erik Černák sa obliekol do kovbojského, Tomáš Tatar baví fanúšikov a mladíci z MŠK Žilina v Lige majstrov potrápili favorita. Prinášame ti highlighty slovenských športovcov, ktoré nebudú iba o športe.

Adam Jánošík sa stal dvojnásobným otcom

Hokejista Adam Jánošík aktuálne pôsobí v českej najvyššej hokejovej lige v klube BK Mladá Boleslav. Pred pár dňami mu manželka Alexandra priviedla na svet druhého syna, Adama. Ich rodina sa tak rozrástla o ďalšieho člena s iniciálkami A.J. Starší syn sa totiž volá Alex Jánošík. Mladej rodinke gratulujeme a želáme veľa zdravia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adam Janosik (@adamjanosik)

Mladíci zo Žiliny potrápili favorita

Mladí futbalisti MŠK Žilina v zápase UEFA Youth League proti RB Salzburg prehrali 3:4 po  jedenástkovom rozstrele a nepostúpili tak do štvrťfinále. Aj napriek prehre však fanúšikovia a hráči majú za sebou nezabudnuteľný večer, v ktorom sa im podarilo potrápiť súpera a historický úspech bol naozaj na dosah.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa MŠK Žilina (@mskzilina)

Zábava pred zápasom

Hokejový útočník Tomáš Tatar aktuálne pôsobí v zámorskej NHL v tíme New Jersey Devils, na svojom konte má 9 gólov a 13 asistencií. Síce táto sezóna nepatrí medzi jeho najlepšie, dobrá nálada ho neopúsťa a takto sa s fanúšikmi zabáva pred zápasom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa New Jersey Devils (@njdevils)

Erik Černák v zaujímavom outfite

V sobotu v noci sa konal zápas pod holým nebom medzi Tampa Bay Lightning a Nashville Predators v rámci NHL Stadium Series outdoor game. V drese Tampy Bay sa predstavil aj slovenský obranca Erik Černák. Na štadióne, na ktorom sa primárne hrajú zápasy amerického futbalu, sa stretlo vyše 68 tisíc fanúšikov hokeja a išlo o siedmy najvyšší počet návštevníkov v histórii ligy. Okrem skvelého hokeja tak išlo aj o jednu z najväčších šou v dejinách NHL. Nakoľko sa Nashville považuje za metropolu country muziky, zodpovedal tomu aj výber oblečenia hokejistov. Hráči Lightning vrátane nášho Erika Černáka sa predstavili v denim oblečení od hlavy až po päty a nezabudli ani na kovbojské klobúky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tampa Bay Lightning (@tblightning)


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: Hashtag.sk
Odporúčame