Highlighty slovenských športovcov: Spoznali sme novú kolekciu oblečenia našich olympionikov, nafotili ju známi bratia

Highlighty slovenských športovcov, ktoré nie sú iba o športe (Zdroj: Unsplash/ Joan Oger

#Marián Skupek sa stal juniorským majstrom Európy v sánkovaní, Erik Jendrišek sa otužuje, Veronika Velez-Zuzulová opäť lyžuje a olympionici majú super oblečenie. Život športovcov ale nie je založený iba na úspechoch a výsledkoch, prinášame ti preto aj momenty z ich súkromia.

Slovensko má juniorského majstra Európy!

Meno Marián Skupek ti zatiaľ nič nehovorí? Tento slovenský mladík získal v rakúskom Bludenzi zlatú medailu a stal sa tak juniorským majstrom Európy v sánkovaní. Na svojom Instagrame priznal, že z titulu sa veľmi teší, nakoľko ho získal po nie práve pôsobivých tréningových jazdách. A teraz sú na rade olympijské hry v Pekingu!

Erik Jendrišek si obľúbil otužovanie

O benefitoch otužovania už každý z nás istotne počul. O blahodarných účinkoch sa presviedča aj aktuálny hráč AS Trenčín Erik Jendrišek, ktorý sa na svojom Instagrame pochválil takouto fotkou!

Nemôžeš si kúpiť šťastie, no môžeš si kúpiť ski pass

Bývalá slovenská lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová zo svahu nezmizla a aktuálne sa pochválila videom, na ktorom lyžuje jej syn Jules. Vyzerá to tak, že možno bude pokračovať v jej šľapajach. Video okomentovala milými slovami: „Nemôžeš si kúpiť šťastie, no môžeš si kúpiť ski pass.“ Súhlasíš s ňou?

Haraslín trávi čas na slnečnej Marbelle

Slovenský futbalový záložník a reprezentant Lukáš Haraslín aktuálne pôsobí v klube AC Sparta Praha, s ktorým sa momentálne nachádza na sústredení v Španielskej Marbelle, kde ich čaká aj trojica prípravných zápasov.

Olympijská kolekcia oblečenia v podaní bratov Žampovcov

Adam a Andreas Žampovci spoločne nafotili olympijskú kolekciu Slovenského tímu pre blížiace sa olympijské hry. Čo na ňu hovoríš?

Odporúčame