Mohol sa stať hollywoodskym hercom, jeho kariéra však razom skončila! Dokument má odhaliť temné tajomstvá jeho rodiny

Mohol sa stať hollywoodskym hercom.

Mohol sa stať hollywoodskym hercom. (Zdroj: flickr.com/micadew)

#Armie Hammer bol okúzľujúci mladý herec, ktorého kariéra začala hosťovaním v niekoľkých televíznych seriáloch. Postupne však získaval väčšie a väčšie herecké úlohy a diskutovalo sa o tom, či sa dokonca nestane novou obľúbenou tvárou Hollywoodu. Všetko sa však skončilo, keď na povrch vyplávali tvrdenia jeho bývalých žien. Ikonický herec alebo násilnik a kanibal? Aj o tom bude nový dokument House of Hummer.

Armie Hammer bol herec, ktorý už len na prvý pohľad vyzeral ako ikona mainstreamovej krásy. Bol pohľadný a vždy upravený. Niet sa preto čomu diviť, že sa mu podarilo získať množstvo úloh v rôznych filmoch ako napríklad vo filme Snehulienka, Osamelý lovec či Krycie meno U.N.C.L.E. Vyzeralo to, že má našliapnuté na sľubnú hereckú kariéru. V roku 2021 však podľa portálu fandimeserialum.cz prišiel tvrdý pád.

Niekoľko žien ho totiž v tom čase obvinilo zo zneužívania a vytiahli na povrch jeho atypické sexuálne preferencie. Dokonca mal údajne jednu z nich znásilniť. Toto tvrdenie začala okamžite vyšetrovať polícia, avšak Hammerovi zástupcovia všetko popreli. Mediálna špička ľadovca však podľa portálu kinbox.cz bolo to, že sa o Hummerovi začalo diskutovať ako o možnom kanibalovi.

Jeho život zaujal aj službu Discovery+, ktorá pripravuje dokumentárny film s názvom House of Hummer. Spoločnosť ponúkne divákom nie len rozhovory s jeho bývalými priateľkami, ale aj s hercovou tetou Casey Hammer. Dokumentárny film tak bude rozprávať príbeh niekoľkých generácií rodiny Hammerových. „Prostredníctvom množstva archívov a rozhovorov s pozostalými a členmi rodiny vychádzajú na povrch temné a skrútené tajomstvá rodiny Hammerovcov,“ poznamenala podľa portálu BuzzFeed spoločnosť Discovery+.

Dokumentárny film by sa mal na platforme objaviť už 2. septembra 2022. Budeš ho sledovať aj ty?


Ešte viac zaujímavých noviniek, rozhovorov, módy, kvízov, vtipov a inšpirácie? Poď k nám na Instagram!

Zdroj: hashtag.sk, fandimeserialum.cz, kinbox.cz, buzzfeed.com
Odporúčame