Hercule Poirot sa vracia: Sleduj fantastický trailer pre Smrť na Níle, tento prípad bude ešte zložitejší ako Vražda v Orient Exprese

Hercule Poirot sa vracia v novom filme Smrť na Níle

Hercule Poirot sa vracia v novom filme Smrť na Níle (Zdroj: YouTube/20th Century Studios)

#Pred tromi rokmi sme sa dočkali mysterióznej detektívky Vražda v Orient Exprese. Snímka u kritikov príliš veľký úspech nezožala, no diváci boli príjemne prekvapení a spokojní (teda, väčšina). Tentokrát prichádza pokračovanie, respektívne návrat legendárneho Hercula Poirota. To bude niesť názov po ďalšej slávnej knihe od Agathy Christie, Smrť na Níle.


Alexandra Daddario úplne podľahne členovi Yakuzy: Sleduj trailer pre erotickú snímku Lost Girls & Love Hotels


Do hlavnej úlohy sa vracia Kenneth Branagh, ktorý opäť sedel aj na režisérskej stoličke. Okrem neho však uvidíme aj také mená, ako Gal Gadot, Armie Hammer, Rose Leslie, Emma Mackey, Tom Bateman, Annette Bening, Russell Brand, Ali Fazal, Dawn French, Sophie Okonedo, Jennifer Saunders a Letitia Wright.

Trailer vyzerá naozaj fantasticky, o čom sa môžeš presvedčiť nižšie. My len dodáme, že premiéry sa dočkáme ešte tento rok, konkrétne 22. októbra. Čo hovoríš na trailer? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch nižšie. 

Zdroj: hashtag.sk, YouTube/20th Century Studios, collider.com
Odporúčame