Henry Cavill stratil dve veľké filmové postavy: Teraz získal tretiu, o ktorej už roky sníval

herec Henry Cavill

Henry Cavill je zanieteným hráčom Warhammer 40 000 (Zdroj: commons.wikimedia.org/ryanmorrisonjsy)

#Iba pred niekoľkými dňami svet obletela prekvapivá správa o ďalšom pokračovaní Supermana bez Henryho Cavilla, o čom sme ťa informovali aj v tomto článku. A hoci supermanovský červený plášť si Henry Cavill už pred kamerami zrejme neoblečie, fanúšikov filmového superhrdinu určite poteší jeho účasť v celkom novom projekte, ktorého bude súčasťou.

Nadšenie pre nový projekt vôbec neskrýva

Do Vianoc chýba už len zopár dní, ale Henry, jeho priaznivci a najmä milovníci Warhammer-u už svoj vianočný darček dostali. Streamovací gigant Amazon Studios oficiálne potvrdil, že získali globálne práva na hru Warhammer 40 000 z dielne Games Workshop. Ako informuje Deadline, Henry Cavill bude nielen hlavnou hviezdou pripravovaného projektu, ale zároveň aj výkonným producentom, pričom okrem seriálu je v hre aj možnosť celovečerného filmu.

Herecká hviezda svoje nadšenie pre projekt neskrýva a podieľať sa bude priamo aj na celom jeho vývoji. „Už 30 rokov som sníval o tom, že Warhammer uvidím naživo. Teraz, po 22-rokoch skúseností v tomto odvetví, konečne cítim, že mám dostatočné schopnosti a skúsenosti na to, aby som do života uviedol Warhammer Cinematic Universe.“ nadšene priznal na svojom instagrame Henry Cavill. Nie je žiadnym tajomstvom, že Warhammer miloval už ako chlapec a toto všetko preňho predstavuje splnený sen. A nielen, že o tomto svete už celé roky hovorí, ale dokonca miniatúrne figúrky z hier si sám vytvára, maľuje a v bitkách s nimi bojuje.

Warhammer a 40 tisíc rokov ďaleká budúcnosť

Dejová línia Warhammeru 40 000 spája sci-fi a fantasy a odohráva sa v ďalekej budúcnosti, v ktorej ľudstvo stojí na pokraji svojej najjasnejšej budúcnosti alebo najtemnejšieho veku. Hrozieb pre ľudskú ríšu je hneď niekoľko – ambiciózni zradcovia, mimozemské civilizácie, zlomyseľné temné sily aj pomstychtiví bohovia.


Chceš byť nonstop v obraze?

Zdroj: hashtag.sk
Odporúčame