Priprav sa na novú streamovaciu službu HBO Max: Toto všetko na teba čaká v roku 2022!

Toto všetko ponúkne HBO Max v roku 2022

Toto všetko ponúkne HBO Max v roku 2022 (Zdroj: HBO Max)

#Súboj medzi streamovacími stanici naplno vypukne už tento rok. O pozornosť sa hlásia rovno dve nové služby a to Disney+ a HBO Max. Živé.sk informovalo, že HBO GO by v druhej polovici februára malo zaniknúť na nahradí ho HBO Max. Ponúkne značne širšiu ponuku obsahu, 4K obraz a priestorový zvuk. Mesačné predplatné by malo byť do 10 eur. Toto všetku sú však len predbežné informácie, ktoré ešte samotné HBO nepotvrdilo.


Ozark, Zaklínač, Stranger Things, Vikingovia, aj Bridgerton: Netflix predstavil novinky, ktoré uvidíme v roku 2022!


Ak si mal zálusk na novú streamovaciu službu HBO Max, máš sa v rolu 2022 na čo tešiť. HBO totiž zverejnilo video, v ktorom láka na svoju celoročnú ponuku. Ako už samé informovalo, toto všetko je len obsah, ktorý môžu nateraz odhaliť. Samozrejme, čaká nás oveľa viac filmov, seriálov, dokumentov a relácii ako v ukážke nižšie.

Na HBO Max zavíta v roku 2022 aj skvelá historická dráma The Last Duel
Na HBO Max zavíta v roku 2022 aj skvelá historická dráma The Last Duel (Zdroj: Warner Bros.)

Nadupaný obsah pre každého

HBO Max bude Netflixu skutočne konkurovať – aspoň na Slovensku a v Čechách. Z filmovej tvorby očakávame úspešné filmy z produkcie Warner Bros. ako napríklad historickú drámu The Last Duel, ale aj novinku Scoob: Holiday Haunt, House Party alebo The Fallout. V roku 2022 však Wanrer Bros. upustil od vydávania svojich blockbusterov v kinách na HBO Max zároveň.

Nečakaj teda, že si ihneď v deň vydania pozrieš nového Batmana s Robertom Pattinsonom, tretie Fantastické zvery či Black Adama s The Rockom. Tieto filmy si svoju premiéru odbijú najprv v kine a na HBO Max sa ukážu až po 45 dňoch od vydania. Na rozdiel od Disney, ktoré má túto lehotu nastavenú na dva mesiace, si ju Warner Bros. skrátilo o dva týždne.

Dočkáme sa aj štvrtej série Westworld
Dočkáme sa aj štvrtej série Westworld (Zdroj: HBO Max)

Návrat skvelých seriálov

Oveľa zaujímavejšia je však ponuka seriálov. Konečne sa dočkáme štvrtej série vynikajúceho a oceňovaného sci-fi seriálu Westworld. Pokračovanie dostane aj Eufória so Zendayou, sitcom Barry a fantasy seriál podľa rovnomennej knižnej predlohy His Dark Materials. V druhej polovici roka dostane priestor výpravné sci-fi Ridleyho Scotta Raised by Wolves či druhá séria The Flight Attendant s Kaley Cuoco.

Okrem návratu známych hrdinov uvidíme aj množstvo nových projektov. Tešiť by si sa mal predovšetkým na spin-off House of the Dragon, na ktorom pracoval aj sám George R. R. Martin. Určite si do watchlistu zapíš aj seriál Peacemaker, ktorý nepriamo nadviaže na úspešný komiksový filmy The Suicide Sqaud z roku 2021. Na ktorý film/seriál sa v roku 2022 tešíš najviac?

Zdroj: živé.sk, HBO Max
Odporúčame