Ozark, Zaklínač, Stranger Things, Vikingovia, aj Bridgerton: Netflix predstavil novinky, ktoré uvidíme v roku 2022!

Tieto projekty uvidíme na Netflixe v roku 2022

Tieto projekty uvidíme na Netflixe v roku 2022 (Zdroj: Netflix)

#Ak pravidelne zapínaš Netflix, určite ťa zaujíma, čo má táto streamovacia služba pripravené pre divákov v roku 2022. Už teraz ti musíme povedať, že rozhodne veľa. Vopred si však myslíme, že aj keď toho oznámili už viac než dosť, stále si necháva zopár tromfov v rukáve.


Netflix prichádza s obrovskou novinkou: V aplikácii nájdeš od dnes aj hry!


Ako to už býva zvykom, streamovacie služby sa začiatkom roka radi chvália najväčšími peckami, ktoré počas nadchádzajúcich 12 mesiacov ponúknu. Netflix to má rozohrané veľmi dobre. Aj napriek tomu, že minulý rok ukončil hneď niekoľko svojich veľkých seriálov, napr. Money Heist či Lost in Space, stále má desiatky projektov, ktoré stoja za tvoju pozornosť.

V roku 2022 sa tešíme aj na drámu Munich: The Edge of War
V roku 2022 sa tešíme aj na drámu Munich: The Edge of War (Zdroj: Netflix)

Nové projekty aj návrat starých známych postáv

Všetko začne už v januári. Dočkáme sa prvej časti poslednej série drámy Ozark a na jar by sme mali byť svedkami aj úplného zakončenia. O pozornosť sa hlási aj dramédia After Life s Richym Gervaisom, či tretia séria Umbrella Academy a Locke and Key. Vráti sa taktiež dlhoočkávaná štvrtá séria Stranger Things, aby ukončila príbeh našich obľúbených hrdinov, ale aj nové časti Bridgertonu.

Z nových seriálových projektov vypichneme paródiu The Woman In The House Across The Street From The Girl In The Window, ktorá mala byť pôvodne film, no napokon pôjde o seriál. Netflix vsadí aj na seriál Vikings Valhalla – výpravný príbeh o divokých Nóroch. Koncom roka by sme sa mali dočkať aj spin-offu zo sveta Zaklínača, konkrétne projektu Blood Origin.

Z filmovej tvorby toho však zatiaľ veľa nevieme. Ani sám Netflix ešte netuší, ktoré projekty stihne dokončil a uviesť. Ohlásené je však pokračovanie whodunnit detektívky Knives Out s Danielom Craigom, snímky The Gray Man s Chrisom Evansom a Ryanom Goslingom či predvojnovú drámu Mníchov s hviezdnym britským obsadením. Na ktorý projekt sa najviac tešíš ty?

Zdroj: hashtag.sk, Netflix
Odporúčame