HBO Max príde na Slovensko 8. marca: Poznáme ponuku titulov, možnosti sledovania aj atraktívnu cenu

HBO Max dorazí na Slovensko 8. marca

HBO Max dorazí na Slovensko 8. marca (Zdroj: HBO Max)

#Včera bolo potvrdené, že HBO Max, prémiová streamovacia platforma spoločnosti WarnerMedia, bude 8. marca 2022 spustená v ďalších 15 európskych krajinách. Toto rozšírenie nadväzuje na spustenie služby HBO Max v severských krajinách a v Španielsku v októbri 2021.

Medzi uvedenými krajinami sú: Slovensko, Česká republika, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Maďarsko, Moldavsko, Čierna Hora, Holandsko, Severné Macedónsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Srbsko a Slovinsko. HBO Max je v súčasnej dobe dostupné v 46 štátoch v Amerike a Európe.


Priprav sa na novú streamovaciu službu HBO Max: Toto všetko na teba čaká v roku 2022!


Atraktívna cena

Boli už tiež zverejnené atraktívne ceny pre 14 krajín. Pri príležitosti spustenia HBO Max bude v rámci uvádzacej akcie predplatiteľom existujúcich streamovacích služieb pod značkou HBO a novým zákazníkom ponúknutá 33% zľava z mesačnej ceny služby počas celej doby trvania predplatného.

HBO Max bude stáť 6,99 EUR mesačne. Pri príležitosti oslavy príchodu HBO MAX všetci, ktorí majú HBO GO aktívne predplatené priamo, budú automaticky prevedení na novú platformu a budú platiť nižšiu sumu 4,66 EUR mesačne. Táto ponuka ušetrí zákazníkom viac ako 30% z nákladov počas celej doby trvania predplatného. Noví zákazníci, ktorí si predplatné objednajú pred 31. marcom budú tiež platiť túto zníženú mesačnú sadzbu.

Novinka Peacemaker
Novinka Peacemaker (Zdroj: HBO Max)

Christina Sulebakk, generálna riaditeľka HBO Max EMEA, povedala: „HBO Max predstavuje nový streamovací zážitok, ktorý ponúka tú najlepšiu zábavu, filmy, seriály z vlastnej produkcie a detské programy od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Originals a mnoho ďalšieho za neuveriteľne atraktívnu cenu. S radosťou potvrdzujeme, že 8. marca sa HBO Max objaví v ďalších 15 európskych krajinách a že budeme dostupnosť platformy rozširovať aj do ostatných krajín Európy aj mimo nej.“

Široká ponuka titulov

Na HBO Max budú prvýkrát na jedinom mieste k dispozícii nové aj kultové seriály a filmy spoločností Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network a Max Originals, vrátane filmov spoločnosti Warner Bros., ktoré budú zverejnené už 45 dní po uvedení do kín. Medzi filmami spoločnosti Warner Bros., na ktoré sa môžeme tešiť, budú napríklad Matrix Resurrections, Duna, Space Jam Nová legenda, The Suicide Squad: Samovražedná misia alebo Tom a Jerry.

V ponuku bude ihneď aj blockbuster Duna
V ponuku bude ihneď aj blockbuster Duna (Zdroj: Warner Bros.)

K dispozícii budú aj nové seriály z pôvodnej tvorby Max Originals – Stanica 11 (Station Eleven), Sexuálny život vysokoškoláčok (Sex Lives of College Girls) a Peacemaker. Z európskej produkcie Max Originals sa na platforme objaví Dafne a spol. (Todo Lo Otro), Kamikaze, Ruxx.

Núdza nebude ani o zábavné reality show, ako je Amy v očakávaní (Expecting Amy), Amerika hľadá striptéra (Finding Magic Mike), Ostrov frajerov (FBoy Island) a Selena varí so šéfkuchármi (Selena + Chef) alebo unscripted show Spolu & Hladní.

Medzi programami pre deti nebudú chýbať seriály Mladí Titáni do toho!, Gumballov úžasný svet, kreslené rozprávky Looney Tunes a riekanky Cocomelon. (Dostupnosť obsahu sa môže na jednotlivých územiach líšiť. Pri spustení nemusia byť dostupné všetky tituly.)

Druhá séria Vychovaní vlkmi
Druhá séria Vychovaní vlkmi (Zdroj: HBO Max)

HBO Max ponúkne nový štandard

Johannes Larcher, riaditeľ spoločnosti HBO Max International, uviedol: „Celosvetová expanzia HBO Max pokračuje rýchlym tempom. Službu spúšťame v ďalších 15 európskych krajinách, vďaka čomu sme dostupní už v 61 oblastiach po celom svete. Držíme sa stratégie a cieľa predávať službu priamo spotrebiteľom po celom svete, čo nám spolu s obľúbeným obsahom zabezpečí všetko potrebné na to, aby sme sa stali jednou z najlepších globálnych streamovacích platforiem.“

HBO Max bude k dispozícii na popredných zariadeniach a platformách, vrátane smart televízorov (Samsung, LG a Android TV), streamovacích zariadení (Apple TV 4K a Google Chromecast), herných konzol (PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X/ S), mobilov a tabletov (iPhone, iPad, iPod Touch a Android), a online na http://www.hbomax.com. HBO Max bude k dispozícii aj prostredníctvom vybraných televíznych distribučných partnerov.

Poteší aj nedávny Matrix
Poteší aj nedávny Matrix (Zdroj: Warner Bros.)

Zákazníci budú mať možnosť predplatné uhradiť pomocou bežných sprostredkovateľov platieb (VISA, Mastercard a PayPal) alebo nákupom v mobilnej aplikácii (Apple App Store, Google Play Store a Samsung Checkout – priamo v televízore).

HBO Max ponúka fanúšikom vylepšený divácky zážitok. Prispievajú k nemu aj funkcie, ako je personalizácia služby s až piatimi diváckymi profilmi, súbežné prehrávanie na troch zariadeniach, neobmedzený počet registrovaných zariadení na jedno predplatné, streamovanie s priestorovým zvukom 5.1, technológia Dolby Atmos a vybrané tituly dostupné v rozlíšení 4K.

Zdroj: HBO Max
Zdroj: HBO Max

Chceš byť nonstop v obraze?

 

Zdroj: hashtag.sk, HBO Max
Odporúčame