Hasan a Smack: Tesla. Kvalitný track dostupný aj s videoklipom

Hasanov hudobný projekt Prototyp sa v závere minulého roka zaradil medzi najzaujímavejšie rapové počiny, ktoré 2O2O priniesol. Hasan už nie je neskúsený mladík, je to uznávaný rapper z kvalitného labelu Milion+. A je to cítiť. Skladba Tesla, na ktorej spolupracoval s jediným a jedinečným Smackom, dostala zaujímavý videoklip, ktorý je dostupný už aj na videoplatforme YouTube. Poďme sa spoločne pozrieť na to, či to stojí za to. 

Ak máš napočúvaný Prototyp, tak track Tesla pre teba nebude nijakou novinkou. Nie každý ale počúva hudbu cez streamy, pričom teraz je tento song dostupný už aj na YouTube. A sprevádza ho nemenej zaujímavý vizuál, kde sa dá zamerať predovšetkým na pútavú hru rôznych farieb. Opäť sme svedkami toho, čo píšeme často, keď niečo členovia labelu Milion Plus pustia von, zväčša tomu nechýba nič. A to je aj tento prípad.

Na Hasanovi cítiť neustály progres, pričom má výborné frázovanie a jeho prejav má hlavu a pätu. To mu je vlastné už dlhší čas. A Smack? Smack je medzi najlepšími tak dlho, že mu niet čo vytknúť, pričom výbornú rapovú formu potvrdzuje aj tejto konkrétnej skladbe. Tesla patrí z Prototypu medzi najpopulárnejšie, pričom niet sa čomu čudovať. Celý hudobný projekt Prototyp je dostupný aj na streamovacích službách ako napríklad Apple Music či Spotify. Hasan dal do obehu aj merch. Určite to skontroluj.

Foto: Tesla – Hasan a Smack, videoklip, YouTube.com

Odporúčame